Güncel

Kingston'dan yeni kurumsal çözümler

Kingston veri merkezlerine yönelik yeni SSD modeli olan DC1000B M.2 NVMe sürücüsünü piyasaya sürüyor.

Kingston'dan yeni kurumsal çözümler

Yeni sürücü, sistem sürücüsü için ayrılan bir ya da iki M.2 NVMe yuvasına sahip sunucular için ideal bir çözüm sunuyor. Böylece bu sunucularda ön taraftaki 2,5 inç sürücü yuvaları ek depolama için kullanılabiliyor. 2280 tipindeki DC1000B dahili güç kaybı koruma özelliğine sahip. Ürün ayrıca 0,5 DWPD4 düzeyindeki dayanıklılığıyla uzun kullanım ömrü sunuyor. Sistem kurulumu, ön bellek ve kayıt tutma için tasarlanan Kingston DC1000B 3,2 GB/s ve 205.000 IOPS2 hızlarıyla inanılmaz performans sunuyor.


Kingston'dan yeni kurumsal çözümler

“M.2 tipi aslen istemci makineleri için tasarlanmış olsa da küçük boyutları ve yüksek performansıyla sunucularda kullanmak için de çekici hale geliyor.” diyen Kingston SSD Ürün Müdürü Keith Schimmenti, sözlerini şöyle sürdürüyor: “DC1000B, hem çok tanınmayan hem de en üst düzey markaların sistem sürücüsü için M.2 NVMe SSD’lerden yararlanan en yeni sunucu modelleri için özel olarak geliştirildi.”

Yüksek performanslı bir M.2 (2280) NVMe SSD olan DC1000B, 3D TLC NAND özelliğiyle birlikte en son Gen 3.0 x 4 PCIe arayüzünü kullanıyor. Sunucularda kullanmak için tasarlanan DC1000B, veri merkezlerine uygun maliyetli bir sistem sürücüsü çözümü sağlıyor. Büyük ölçekli raf tipi sunucularda dahili sistem sürücüsü şeklinde kullanmak için ideal olan ürün ayrıca yüksek performanslı ve dahili güç kaybı koruma özelliğine sahip M.2 SSD’lere ihtiyaç duyulan özel amaçlı sistemlerde de kullanılabiliyor. DC1000B, istemci sınıfı SSD’lerde fazla görülmeyen kurumsal düzeyde performans tutarlılığı ve düşük gecikme süresi gibi özellikler sunuyor.

Yorumlar
yakup
yeni çıkan ram modelleri yeni sistem almaya zorluoyr bizi
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.