Güncel

Konser korona falan dinlemiyor! Sıla’dan koronavirüs konseri

Koronavirüs salgını tüm sosyal aktiviteleri vurdu. İnsanlar şu anda evlerinden dışarı adım atmaya korkuyorlar. Neyse ki Sıla koronavirüse inat konserlerine devam ediyor.

Konser korona falan dinlemiyor! Sıla’dan  koronavirüs konseri

Çin’de patlak veren ve tüm dünyaya yayılan koronavirüs salgını, en çok sosyal hayatı etkiledi. Hatta ortada sosyal hayat falan bırakmadı diyebiliriz.

Kısa süre önce ülkemizde de vakaların görülmeye başlamasıyla tedbirler peşi sıra alındı. Son olarak 65 yaş üstü insanlara sokağa çıkma yasağı getirilmişti. Bunu takiben piknik yapmak yasaklanmış ve restoranların sadece paket servis hizmeti vereceği açıklanmıştı.

Konser korona falan dinlemiyor! Sıla’dan koronavirüs konseri

Bunca tedbire ve uyarıya rağmen bugün de İstanbul’da asker uğurlamaları, düğün kutlamaları hız kesmedi. Görünen o ki hala durumun vehametini anlamayan pek çok insan var.

Aslında durum fazlasıyla kritik. Fakat bu kötü durum bile Sıla’yı konser vermekten alıkoyamadı. Oppo’nun Türkiye’deki reklam yüzü olan Sıla’nın bu akşam evinden konser vereceği açıklandı. Oppo’dan yapılan açıklamada şu satırlara yer verildi.

Sağlık Bakanlığı tarafından koronavirüs salgınına karşı geliştirilen önlemler kapsamında birçok sanatçı online konserler düzenlemeye başladı. Evde canlı müzik sergileyen isimler arasına Sıla da katıldı. Türk pop müziğinin en önemli isimlerinden Sıla’nın OPPO Türkiye’nin resmi Instagram hesabından 22 Mart Pazar günü saat 20:30’da gerçekleşecek online konserde evde kalan seyirciye seslenecek.

OPPO Türkiye’nin resmi Instagram üzerinden yayınlanan online konserde markanın da yüzü olan Sıla en sevilen şarkılarını seslendirecek. Takipçilerinden de istek şarkı isteyen Sıla’yı binlerce kişinin izlemesi bekleniliyor.

Yorumlar
💠Gakko💠
Herkesin ciddi sorumluluk alması gereken bi dönem, bu Sıla nedi bele.. Örnek davranış göstermesi gereki, #evdekal hectegine destek vermesi gereki
Cevapla
@Türkiye
Gakko denen adama yorum yaziyoruz ama - eksi 5 begen aliyoruz arkadaş bu nasiĺ mumkun olabiliyor....burada beğenmeme butonu yok...kafam karisti....yani bu TO gercekten boktan bir yer oldu....yaziklar OLSUN
Gözünle Okumak
Keske haberi gozunle okuyabilseydin kro kardeş
@Türkiye
Gakko arkadaş gerçekten Enteresan.İlginç...değişik birisiniz...neyse yahu
@Türkiye
Haberi tam olarak okumadan neden bilgisizce yorum yazıyorsunuz...kadın evden dışarı çıkmadan online konser veriyormuş...yapmayın böyle
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.