Köpek balığını yiyen kız sosyal medyada gündem oldu!

Çin'de çektiği videolar ile viral olan bir kız en son olarak köpek balığı yiyip paylaşınca olay oldu. Polis söz konusu kızı bulmak için harekete geçti.

Köpek balığını yiyen kız sosyal medyada gündem oldu!

Gün geçmiyor ki sosyal medyada birbirinden ilginç olaylarla karşılaşmayalım. Bu sefer de akıllara durgunluk verecek bir olay meydana geldi. Sosyal medyada viral olan bir kız köpek balığını ızgarada pişirerek yiyince olay oldu.

Çin'de çektiği videolar ile ünlü olan kız şimdi de bir köpek balığını ızgarada pişirerek yedi. Korona virüsün çıkışının bir yarasanın yenmesiyle var olduğunu düşünürsek bu olay da kısa süreli bir endişe yarattı diyebiliriz.

Köpek balığını yiyen kız sosyal medyada gündem oldu!

Köpek balığını yiyen kız sosyal medyada gündem oldu! - Resim : 1

Paylaşılan görsellere bakılırsa büyük beyaz köpek balığı olduğu iddia edilen hayvanı önce küp küp kesen genç kız, daha sonra da ızgara yatırdı. Yanına da özel bir sos ayarlayan kızın videosu kısa sürede sosyal medyada viral oldu. Ayrıca büyüklüğünü kanıtlamak için de beraber fotoğraf çektirdi. Ancak kızın bu videosu, polis ekiplerinin radarına takıldı. Ekipler, nesli tükenmekte olan hayvanı kestiği için genç kızı aramaya başladı.

Çin'de farklı hayvanların yendiği bir gerçek ancak sosyal medya uğruna bu kadar uç noktada hareketlerin yapılması ne kadar mantıklı tartışılır. Özellikle TikTok gibi platfotmlarda viral olmak için normale kıyasla abartılı hareketlerde bulunan insanlar viral olmak uğruna her şeyi yapabiliyor. Sizce bu tarz videolar ile viral olmak için bu kadar uç nokta hareketlere gerek var mı? Siz olsaydınız ne yapardınız?