Koronavirüs James Bond'u da vurdu

Yeni James Bond filmi No Time To Die'ın vizyon tarihi koronavirüs yüzünden Kasım ayına ertelendi.

Koronavirüs James Bond'u da vurdu

Koronavirüs tehdidi yüzünden fuar ve benzeri etkinliklerin ertelendiği ya da iptal edildiği oluyordu. Ama bu sefer koronavirüs Hollywood'a da sıçradı. 25. James Bond filmi olan No Time To Die'ın vizyon tarihi virüsten dolayı Kasım ayına ertelendi. Daha önce 8 nisan 2020 olarak açıklanan filmin vizyon tarihi koronavirüs yüzünden 12 Kasım 2020'ye ötelendi.

Koronavirüs James Bond'u da vurdu

İnsanların kalabalık ortamlardaki etkinliklerden kaçınması, sinema ve konser gibi alanlardan uzak durması sebebiyle alınan bu kararın etkilediği ilk film no Time To Die oldu. Bu yıl Hollywood tarafından üretilenhazırlanan birçok film gösterime giriyor olsa da büyük bütçeli yapımların koronavirüs yüzünden ertelendiğine ilk kez şahit oluyoruz.

Yeni James Bond filminde Daniel Craig'in yanı sıra Lea Seydoux, Ben Whishaw, Naomie Harris, Ralph Fiennes ve Christoph Waltz gibi oyuncular yer alıyor.

Birçok fuar etkinlik iptal edildi

Çin'in Wuhan şehrinde başlayan ve tüm ülkeye yayılan koronavirüs yüzünden birçok etkinlik iptal edildi. Bunlar arasında dünyanın en büyük teknoloji fuarlarından olan MWC 2020, yine dünyanın en büyük otomobil fuarlarından olan Cenevre Otomobil Fuar, fotoğraf etkinliği CP Plus ve benzeri etkinlikler yer alıyor. Tüm dünyaya yayılan virüs bugüne kadar Türkiye'de görülmedi.