Güncel

Kripto piyasası dibi gördü mü? Şu an satın alma zamanı mı?

Kripto piyasası alev alev, Bitcoin ise bu gerilemenin ortasında son altı ayda değerinin yüzde 50'sinden fazlasını kaybetti. Peki bu değer kayıpları bir satın alma fırsatı mı?

Kripto piyasası dibi gördü mü? Şu an satın alma zamanı mı?

Bazı kripto piyasası analistlerine göre Bitcoin fiyatı, Temmuz 2021'den bu yana en düşük seviyesine ulaştı ve şu anda bir uçurumun eşiğinde sallanıyor.

Kripto para birimi, genel kripto pazarından 1,5 trilyon dolardan fazla silen piyasa çapında bir gerilemenin ortasında son altı ayda değerinin yüzde 50'sinden fazlasını kaybetti. Peki bu bir satın alma fırsatı mı?

Kripto piyasası dibi gördü mü? Şu an satın alma zamanı mı?

Kripto yatırımcıları, çarşamba sabahı 30.000 doların biraz üzerinde seyreden Bitcoin'in, bu kilit destek seviyesinin altına düşme ihtimali ile daha da ağır kayıplarla karşılaşabileceğinden endişeli.

2021'in başında, şu anki değerinin üzerine ilk yükselmesinden bu yana, BTC hiçbir zaman önemli bir değerin altına düşmedi, yani satış devam ederse, uzun zamandır keşfedilmemiş bir aşağı seviyeyi görebilir.

Bitcoin şimdiye kadar satışların üstesinden gelmeyi başardı, hatta geçen yaza benzer bir toparlanma gerçekleştirebileceğini umarak, yıl sonundan önce rekor kıran yeni zirvelere ulaşmıştı.

Ethereum (ETH), Solana (SOL) ve Cardano (ADA) gibi önde gelen kripto para birimlerinin yanı sıra Bitcoin için en son haberleri, analizleri ve uzman fiyat tahminlerini Teknolojioku sayfalarımızdan takip edebilirsiniz.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.