Güncel

Kripto topluluğu, 28 Şubat 2023 için XRP fiyatını tahmin etti

%77 tarihsel doğruluğa sahip kripto topluluğu, 28 Şubat 2023 için XRP fiyatını belirledi

Kripto topluluğu, 28 Şubat 2023 için XRP fiyatını tahmin etti

Feragatname: CoinMarketCap kripto para topluluğu fiyat tahmini, yalnızca kullanıcılarının oylarına dayanmaktadır. Tahminler, ay sonu fiyatlarını garanti etmez.

Hafta, kripto para piyasasındaki çoğu varlık için daha az yükseliş notuyla başlarken ve Ripple ile Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ( SEC ) arasındaki uzun süreli yasal savaş sonuçlanmasını beklerken, topluluk XRP'nin olası fiyatını şu tarihe kadar tahmin etti.

Kripto topluluğu, 28 Şubat 2023 için XRP fiyatını tahmin etti

Dijital varlık izleme platformu CoinMarketCap'teki kripto topluluğu, alınan verilere göre, 28 Şubat 2023'te XRP'nin ortalama fiyatını 0,4147 ABD doları olarak belirledi; sonuç, basın saatine göre web sitesi üyeleri tarafından kullanılan 1.190 oydan toplandı.

Topluluğun tahminleri doğru çıkarsa, yayın tarihindeki XRP fiyatında +%5,17 veya +0,02039$ artış anlamına gelir. Öte yandan, PricePredictions'daki makine öğrenme algoritması, kripto para biriminin 28 Şubat'a kadar muhtemelen 0,388 dolardan el değiştireceğini tahmin etti, bu önceki 0,405 dolara kıyasla düşüş eğilimi gösteriyor.

Kripto topluluğu, 28 Şubat 2023 için XRP fiyatını tahmin etti - Resim : 1

XRP sosyal ortalama fiyat tahmini. Kaynak: CoinMarketCap

Son aylarda topluluk tahminlerinin kesinliğine gelince, verilerin gösterdiği gibi, Ocak 2023 tahminlerinin %96'lık bir doğruluk oranı kaydetmesiyle, son altı ayda ortalama %77 ile nispeten yüksek oldu.

Kripto topluluğu, 28 Şubat 2023 için XRP fiyatını tahmin etti - Resim : 2

XRP sosyal tahminlerinin doğruluğu. Kaynak: CoinMarketCap

XRP fiyat analizi

Bu arada, XRP şu anda son 24 saatte %1,09 ve bir önceki haftaya göre %0,25 düşüşle 0,3944 $ fiyatında el değiştiriyor, ancak grafiklerin gösterdiği gibi şu anda %14,67 olan aylık artışlarını sürdürüyor.

Kripto topluluğu, 28 Şubat 2023 için XRP fiyatını tahmin etti - Resim : 3

XRP'nin topluluk tarafından belirlenen fiyata ulaşıp ulaşamayacağı büyük ölçüde SEC'in davasıyla ilgili gelişmelere bağlı olacak. Son zamanlarda, savunmanın California'daki ilgili bir davada davacıların mahkemeden varlığı dünya çapında satın alan tüm XRP sahiplerinden oluşan bir sınıf tasdik etmesini istediği bir amicus brifingi açmayı planladığı ortaya çıktı.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.