Güncel

Kripto topluluğu: Ethereum fiyatı 30 Haziran 2022'ye kadar %78 artacak!

Kripto topluluğu, 30 Haziran 2022'ye kadar Ethereum fiyatı için %78'lik bir artış öngörüyor.

Kripto topluluğu: Ethereum fiyatı 30 Haziran 2022'ye kadar %78 artacak!

Kripto para birimlerinin değerindeki son düşüşe rağmen, CoinMarketCap'teki kripto topluluğu, Haziran ayı sonuna kadar Ethereum ( ETH ) fiyatı için yükseliş görünümüne sahip olmaya devam ediyor.

Kripto topluluğu: Ethereum fiyatı 30 Haziran 2022'ye kadar %78'lik artacak!

Ethereum fiyatındaki son düşüşe rağmen, %65 doğruluk kaydı bulunan CoinMarketCap'teki topluluk, dijital para biriminin 30 Haziran 2022'ye kadar ortalama 3.140 $ fiyatla işlem görecek olduğu tahmin ediyor. Bu projeksiyon 15.362 oy aldı.

Merkezi olmayan finans ( DeFi ) varlığının 1.758 dolar olan cari değeri, topluluğun öngördüğü son fiyatla karşılaştırıldığında, 1.382 dolar (+78,59 dolar) artış olduğu görülüyor.

Ethereum fiyat tahmini. Kaynak: CoinMarketCap

İlginç bir şekilde, önceki altı tahminin performansına dayanarak, kripto topluluğu tarihsel olarak Ethereum'un ay sonu fiyatını %64,98 doğruluk oranıyla tahmin etmiştir.

Ethereum tahmin doğruluğu. Kaynak: CoinMarketCap

Ethereum fiyat analizi

Bu içeriği hazırladığımız sıralarda, Ethereum, yayın sırasında son 24 saatte %6,82 ve önceki hafta %10,53 düşüşle 1.758 $ seviyesinde işlem görüyordu.

Ethereum 1 günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

CoinMarketCap verilerine göre, DeFi varlığı yalnızca son 24 saatte piyasa değerinden 17 milyar dolar kaybettiğinden, ETH'nin toplam piyasa değeri 213,6 milyar dolar.

Yine de, beklenen “ Birleştirme ”, ETH'ye olan ilginin çoğundan büyük ölçüde sorumludur. ETH 2.0, Ethereum ağını İş Kanıtı (PoW) fikir birliği mekanizmasından Hisse Kanıtı (PoS) mekanizmasına doğru hareket ettirecek çok aşamalı bir geçiştir. Hareketin, verimliliğine ve hızına ek olarak ağın ölçeklenebilirliğini de iyileştirdiği söyleniyor.

Glassnode'dan gelen son veriler, ETH 2.0 mevduat sözleşmesinin 12.789.829 ETH'ye ulaştığında değer açısından tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığını gösteriyor. Bu, şu anda dolaşımda olan toplam miktarın %10,73'ünden fazlasını temsil ediyor.

Ethereum 2.0 stake edildi. Kaynak: Glassnode

Ancak aynı platform, Ethereum işlemlerinin son zamanlarda 18 ayın en düşük seviyesine düştüğünü de ortaya çıkardı.

Son olarak, Ethereum ağı son derece düşük ücretler gördü. Bu ironik çünkü bu, onu eleştirenlerin ağın birincil eksikliği olarak işaret ettiği şeylerden biri.

Bu eleştiri, yüksek ücretlerin ağın kullanılabilirliği için bir engel olduğunu kabul eden ağın kurucusu Vitalik Buterin'den de geliyor.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.