Güncel

Kripto topluluğu, Eylül sonu için kadar Polkadot fiyatını tahmin ediyor!

Kripto topluluğu, 30 Eylül 2022'ye kadar Polkadot için %70'lik bir artış tahmin ediyor!

Kripto topluluğu, Eylül sonu için kadar Polkadot fiyatını tahmin ediyor!

Sorumluluk Reddi: CoinMarketCap kripto para topluluğu fiyat tahmini yalnızca kullanıcılarının oylarına dayanmaktadır. Tahminler, ay sonu fiyatlarını garanti etmez.

Enerji açısından en verimli kripto para projeleri arasında yer alan Polkadot ( DOT ), devam eden ayı piyasasının ortasında son haftalarda durgun fiyat hareketi kaydetti.

Kripto topluluğu, Eylül sonu için kadar Polkadot fiyatını tahmin ediyor!

Bununla birlikte, varlıktaki yatırımcılar, devam eden ağ gelişimi gibi faktörlere dayalı olarak değerin yeniden canlanmasını bekliyorlar. 

Özellikle CoinMarketCap kripto topluluğu, DOT'un Eylül 2022'nin sonuna kadar ortalama 11.81 $ fiyatla işlem göreceğini tahmin ediyor. Rakam, DOT'un yayınlandığı tarihteki fiyatından yaklaşık %69'luk bir büyümeyi temsil ediyor. 1.231 topluluk üyesi 'fiyat tahmini' özelliğini kullanıyor.

Kripto topluluğu, Eylül sonu için kadar Polkadot fiyatını tahmin ediyor! - Resim : 1

DOT kripto topluluğu fiyat tahmini. Kaynak: CoinMarketCap

DOT fiyat analizi

DOT topluluğu üyeleri arasındaki yükseliş hissine rağmen, aylık grafik genel kripto piyasasıyla bağlantılı olarak esas olarak kırmızı bölgede kaldı. Basın saatine göre, token son 24 saatte neredeyse %3 düşerek 6.98 dolardan işlem görüyordu.

DOT'un son haftalarda ufak tefek kazanımlar elde etmeye çalıştığını ancak ayıları yenmeye yetmediğini belirtmekte fayda var.

Kripto topluluğu, Eylül sonu için kadar Polkadot fiyatını tahmin ediyor! - Resim : 2

DOT bir aylık fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

İdeal olarak, piyasa değerine göre 11. sıradaki kripto para birimi, ağı daha verimli hale getirmek için devam eden gelişmelerden destek almaya çalışıyor. 

Ayrıca, DOT, geliştiricilerin blok zincirine artan ilgisini gösterecek ve ağın güvenilirliğini artıracak  geliştirme faaliyetinde bir artış bekliyor.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.