Güncel

Kripto uzmanı: Bitcoin yeniden yükselmesi için 19.000 doları geri almalı!

Kripto uzmanı, Bitcoin'in herhangi bir 'yükseliş' olması için destek olarak 19.000 doları geri alması gerektiğini söylüyor!

Kripto uzmanı: Bitcoin yeniden yükselmesi için 19.000 doları geri almalı!

Bitcoin'in ( BTC ) fiyatı, 2022'de önemli bir aşağı yönlü baskıyla karşı karşıya kaldı ve amiral gemisi dijital varlık şimdi 19.000 dolar seviyesini korumak için mücadele ediyor.

Kripto uzmanı: Bitcoin yeniden yükselmesi için 19.000 doları geri almalı!

Kripto ticareti uzmanı Michaël van de Poppe, Ayı piyasasının ortasında 22 Eylül'de paylaşmış olduğu bir tweet'te “Bitcoin'in yükselişe geçmesi için 19 bin doları geri alması gerekiyor” dedi.

Kripto uzmanı: Bitcoin yeniden yükselmesi için 19.000 doları geri almalı! - Resim : 1

Bitcoin fiyat tablosu. Kaynak: Michael van de Poppe

Başka bir yerde, önde gelen kripto uzmanı Ali Martinez , Bitcoin'in 16.500 dolara bir düzeltmeden kaçınmak için 18.000 doların üzerinde olması gerektiğini vurgulayan önemli destek seviyelerine de dikkat çekti.

Martinez ekledi:

“TD Sequential, günlük grafikte BTC'nin 20.000 dolara yükselmesine yardımcı olabilecek bir satın alma sinyali sunuyor.”

Kripto uzmanı: Bitcoin yeniden yükselmesi için 19.000 doları geri almalı! - Resim : 2

Bitcoin TD sıralı. Kaynak: Ali Martinez

Bitcoin fiyat analizi

Geçen hafta, Bitcoin 18.500 dolarlık kritik destek seviyesini kırmaya çalıştı, ancak boğalar fiyatı 19.300 doların üzerine çıkarmak için gerekli gücü toplayamadı ve yatırımcılar korkudan daha güvenli seçenekler arıyorlar.

Ayılar başarılı bir şekilde fiyatı bu seviyeye düşürürse, bu noktada kapanabilir. Varlık, kanalın orta hat desteğini kırarsa, değeri 16.000 dolara düşebilir ve daha sonra 14.000 dolara kadar düşebilir. 

Bununla birlikte, bugün (22 Eylül) daha sonra yapılması planlanan FOMC toplantısı, Federal Rezerv'den gelen haberlerin olumlu olması koşuluyla, fiyatı yukarıya doğru artırabilir.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.