Güncel

Kripto uzmanı: XRP 'direnç ve destek' fiyat seviyelerini ortaya koydu!

Kripto uzmanı, kazançlar arttıkça 'direnç ve destek' için önemli XRP fiyat seviyelerini ortaya koyuyor

Kripto uzmanı: XRP 'direnç ve destek' fiyat seviyelerini ortaya koydu!

Genel kripto para piyasası kısa vadeli kazançlar kaydederken, XRP de takip eden varlıklarından biri ve önde gelen kripto uzmanları, dikkat edilmesi gereken temel fiyat seviyelerine iki sent veriyor.

Kripto uzmanı: XRP 'direnç ve destek' fiyat seviyelerini ortaya koydu!

Gerçekten de, kripto para ticareti uzmanı Michaël van de Poppe, 11 Eylül'deki Twitter gönderisinde açıkladığı gibi, XRP'nin fiyat hareketini analiz etti ve tokenin destek ve direnç çizgileri hakkındaki görüşünü sundu.

Van de Poppe'nin teknik analizine göre, direnç şortlar için 0,38 dolar civarında olabilir. Öte yandan, piyasa gerilerse, “her şey yolunda ve seviyeler arasında” görüşünü desteklemek için uzun vadeli 0,335 dolar seviyelerini arayabilir.

Kripto uzmanı: XRP 'direnç ve destek' fiyat seviyelerini ortaya koydu! - Resim : 1

XRP fiyat hareket analizi. Kaynak: Michael van de Poppe

XRP için kısa vadeli kazanımlar devam edecek mi?

XRP son günlerde kısa vadeli kazançlar kaydetti, çünkü bir haftada %10 civarında büyüdü, haftalarca süren zayıf fiyat hareketini geride bırakmaya çalıştı ve yatırımcıları dip işaretleri aramaya yönlendirdi.

Ağustos ayının sonlarında, CoinMarketCap'teki kripto topluluğu, XRP'nin fiyatı için yükseliş tahmini yaptı ve 1.100'den fazla üyenin XRP'nin Eylül 2022'nin sonuna kadar ortalama 0.49 $ değerinde işlem yapacağına dair ortak inancı gösterdi.

Bu tahmin biraz daha düşük 0,466 $ seviyesinde duruyor ve bu da yazının yazıldığı sırada bu merkezi olmayan finans ( DeFi ) tokeninin fiyatından hala %31,14 veya 0,1107 dolar daha fazla.

Basın zamanında, XRP 0,3559 dolardan işlem görüyordu, bu da gün içinde %0,03 ve önceki yedi gün boyunca %8,95'lik bir artışı temsil ediyor ve sürekli büyümeyi gösteriyor.

Kripto uzmanı: XRP 'direnç ve destek' fiyat seviyelerini ortaya koydu! - Resim : 2

Yedi günlük XRP fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.