Güncel

Leyla ile Mecnun hayranları bu haber ile bayram edecek!

TRT'nin sevilen dizisi Leyla ile Mecnun için ekranlara geri döneceği iddiaları dolaşıyordu. Bu iddialar için bugün sevindiren açıklama geldi.

Leyla ile Mecnun hayranları bu haber ile bayram edecek!

Türkiye'nin absürt komedi dizileri arasında tepe noktada yer alan Leyla ile Mecnun, 3 sezon boyunda TRT 1 ekranlarında yayınlanmıştı. Ancak Türkiye'de yaşanan olaylardan dolayı TRT dizinin yayından kaldırılmasına karar vermiş ve Leyla ile Mecnun final bile yapamamıştı. Yıllardır konuşulan ve tadı damağımızda kalan bu dizi hakkında bugün sevindiren haber geldi.

Bildiğiniz gibi bir süredir Leyla ile Mecnun'un yeninden eski ekip ile çekileceği söylentileri ortada dolaşıyordu. Bu iddialar doğrulanmış ancak çekimlerin ne zaman başlayacağı ise açıklanmamıştı. Onur Ünlü yönetmenliğinde yeniden ekranlara gelecek olan dizi için bugün müjdeli haber geldi.

Leyla ile Mecnun'un çekimleri başlıyor!

Dizinin İskender'i Mecnun'un babası rolünü canlandıran Ahmet Mümtaz Taylan , katıldığı 'Benim İstanbul'um' programında dizinin çok yakında sete çıkacağını açıkladı.

Moderatör Aslı Öymen'in "Leyla ile Mecnun çekiliyor mu gerçekten, söylenti olmaktan çıktı mı? " sorusuna yanıt veren Taylan; "Söylenti olmaktan çıktı artık. İki saat önce Onur Ünlü ile konuştuk. Çekime başlayacağımız tarihi söyledi bana." ifadelerini kullandı.

Leyla ile Mecnun

Dizinin yeniden çekimlerinde yine yönetmen koltuğunda Onur Ünlü ve senarist koltuğunda ise Burak Aksak oturacak. Dizinin Erdal BakkalCengiz Bozkurt'un tekrardan kadroda yer alıp almayacağı ise bilinmiyor. Ancak Ahmet Mümtaz Taylan; "Aynı ekip bir araya gelmeseydi, yapılmaması gereken bir şeydi zaten. Geldiği için yapıyoruz. Yoksa bir tane bile eksiği kaldıracak durum değildir." dedi. Bu açıklamadan Cengiz Bozkurt'un da kadroya dahil olduğunu çıkarabiliriz.

Erdal Bakkal'sız Leyla ile Mecnun'un eski tadı vermeyeceğini düşünüyoruz. Umarız anlaşma sağlanmıştır. Son olarak dizinin Acun Ilıcalı'nın platformu olan Exxen'de yayınlanacağını belirtelim.

Yorumlar
Misafir
Ekip aynı olsa da yinede yapılmamalıydı, tekrarı yapılan dizileri görüyoruz hepsi fos oluyor neyse önyargılı olmayak inşallah güzel olur
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.