Leyla ile Mecnun için müjdeli haber! Kadro açıklandı!

Exxen, Leyla ile Mecnun ekibini toplamayı başardı. Leyla ile Mecnun tam kadro olarak çok yakında Exxen'deki yerini alacak.

Leyla ile Mecnun için müjdeli haber! Kadro açıklandı!

Absürt komedi türündeki Leyla ile Mecnun, TRT ekranlarında 2011 - 2013 yılları arasında fırtınalar estirmişti. Sürpriz bir şekilde final bile yapmadan ekranlara veda eden Leyla ile Mecnun'un geçtiğimiz günlerde Exxen ile ekranlara geri geleceği müjdelenmişti.

Leyla ile Mecnun tam kadro geri dönüyor!

Oyuncu kadrosunda Ali Atay ve Ahmet Mümtaz Taylan'ın yer alacağı biliniyordu. Ancak diğer oyuncuların kadroda yer alıp olmayacağı ise bugüne kadar bilinmiyordu. Exxen, bugün yaptığı açıklama ile Leyla ile Mecnun'un tam kadro olarak ekranlarda olacağını duyurdu.

Senaristliğini Burak Aksak’ın, yönetmenliğini Onur Ünlü’nün üstleneceği dizide Ali Atay, Serkan Keskin, Osman Sonat, Cengiz Bozkurt, Ahmet Mümtaz Taylan yani tam kadro yer alacak. Dizinin çekimlerinin ne zaman başlayacağı ve bu sefer Leyla'nın kim olacağı ise henüz bilinmiyor.

Yaz aylarında çekimlerine başlaması beklenen dizinin ne zaman yayınlanacağı ve yine aynı mekanlar da mı olacağı da netlik kazanmış değil. Umarız Leyla ile Mecnun eski günlerindeki gibi sükse yapmayı başarır ve efsane kaldığı yerden devam eder.