Sinema

La casa de papel 5. sezon yayın tarihi belli oldu

Netflix, La casa de papel'in 5. Kısım tanıtım fragmanını ve yayın tarihini paylaştı.

La casa de papel 5. sezon yayın tarihi belli oldu

Netflix'in çok tutan dizilerinden biri olan La casa de papel'in yeni sezonundan yeni fragman geldi. Ayrıca dizinin yayın tarihi de belli oldu.

İspanya Merkez Bankası'nda 100 saatten fazla bir süredir kapana kısılan Çete, Lizbon'u kurtarmayı başarmıştır ancak ekipten birini kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşar. Sierra tarafından esir alınan Profesör'ün ilk defa bir kaçış planı yoktur. Başka hiçbir şeyin ters gitmeyecekmiş gibi göründüğü dakikalarda bankaya şimdiye kadar karşılaştıkları her şeyden çok daha güçlü bir düşman gelir: ordu. Soygun olarak başlayan her şey savaşa dönüşürken, tarihteki en büyük soygunun sonuna yaklaşıyoruz.

Dizinin fikir babası Álex Pina, paylaşılan tanıtım fragmanı ile birlikte final sezonu için şunları söylüyor:

“Salgının ortasında 5. kısmı yazmaya başladığımızda, on bölümlük sezondan bekleneni değiştirmemiz gerektiğini hissettik ve ilk ciltte sezon finali veya dizi finali hissini yaratmak için elimizden gelen her şeyi yaptık. Son derece agresif bir tarzda çalışmaya karar verdik ve Çete'yi işin başına getirdik. 2. ciltte daha çok karakterlerin duygusal durumuna odaklanıyoruz. Bizi doğrudan ayrılmalarına bağlayan duygusal haritalarında bir yolculuğa çıkıyoruz.”

Yorumlar
Muhammed
Admin üçkağıtcımı oldun sen? Hani yayın tarihi
Cevapla
Pertev
Dizinin yayın tarihi belli oldu diye başlık var. Haberi okuyoruz yayın tarihi yazılmamış. Bravoooo
Cevapla
Onur
İlk 3 bölüm 3 Eylül
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.