Güncel

LG bu sefer abarttı! Yeni nesil maskeler geliyor

Koronavirüs önlemleri kapsamında maskeler hayatımızın vazgeçilmez parçası oldu. LG yeni teknolojiye sahip maskelerini duyurdu

LG bu sefer abarttı! Yeni nesil maskeler geliyor

Koronavirüs ile birlikte maskeler hayatımızın vazgeçilmez eşyaları haline geldi. Ancak maske takma zorunluluğu özellikle yaz aylarında çok bunaltıcı olabiliyor. İnsanlar en çok aynı maskenin uzun süre kullanılamamasından, maske yüzünden yaşanan terlemelerden ya da gözlük kullanımının zorlaşmasından şikayetçi.

LG, bu problemlerin önüne geçebilecek gelişmiş teknolojiye sahip bir maske üretiyor. Yeni maske PuriCare olarak adlandırılacak. LG, hava filtreleyen ve yerleşi fanlar kullanan bu maskeyi ilk olarak geçen yıl duyurmuştu. Ancak artan hava kirliliği ve koronavirüs salgınının devam etmesiyle maske bazı yeniliklerle tekrar piyasaya sürülüyor.

LG, PuriCare isimli gelişmiş teknolojiye sahip elektronik maskesini duyurdu

İlk olarak geçen yıl karşımıza çıkan bu maske yeni versiyonunda daha küçük ve daha hafif bir motora sahip olacak. Maske ile iletişimi kolaylaştırması açısından ayrıca hoparlör ve mikrofon da içerecek. Maske, kullanıcının ne zaman konuşacağını otomatik olarak algılıyor ve mikrofonu devreye sokuyor.

Yeni LG PuriCare maskesi sadece 94 gram ağırlığında. Dahili 1.000 mAh pile sahip ve USB üzerinden iki saatte şarj oluyor. LG, maskenin şarjının 8 saatlik kullanım için yeterli olacağını iddia ediyor. 

LG, PuriCare'in en son maskesinin ilk olarak bu Ağustos ayında Tayland'da piyasaya sürüleceğini söyledi. Şirket daha sonra maskeyi diğer bölgelerde de piyasaya sürmeyi planlıyor, ancak hangi ülkelerin bir sonraki aşamada olduğu bilinmiyor.

Yorumlar
Bahadir Ömer Hamamcioglu
Süper koronavirüs varyantı için bu maskeler ihtiyaç var. Bazı mikroplar antibiyotiklere karşı nasıl dirençli oluyorsa koronavirüs da aşılanmış bedene karşı dirençli hale gelebilir. Vee süper varyant ultra varyant veya zombi varyant oluşabilir. Varsayım.
Cevapla
Bahadir Ömer Hamamcioglu
Ülkemize gelsin hemen satın alırım
Cevapla
seyfi
yakında iflas eder
Cevapla
Hasan
Lg ne yapacağını iyice şaşırdı. Cep telefonu üretimini bıraktı nelerle oynuyor yakında banyo paspasıda üretir. Önce kaliteli ürün üretmeyi öğrensin tüm lg ürünleri ömrü 2 Yılı geçmiyor
Cevapla
Akın
2 yıl güncelleme garantisiyle LG Halı G1
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.