Güncel

LUNC bir günde %12 kazandı!

Terra Classic, LUNC'nin piyasa değerine 100 milyon $ ekleyerek bir günde %12 kazandı!

LUNC bir günde %12 kazandı!

Son haftalarda ivme kaybettikten sonra, çöken Terra ( LUNA ) ekosisteminin orijinal zinciri olan Terra Classic'in ( LUNC ) fiyatı, genel kripto piyasası konsolidasyonuna rağmen sürekli kazançlar kaydediyor.

LUNC bir günde %12 kazandı!

2 Aralık basın zamanında LUNC, son 24 saatte yaklaşık %12'lik bir kazancı temsil eden 0,000182 $'dan el değiştiriyordu. Haftaya yatay işlemle başlamasına rağmen, LUNC'nin haftalık grafiği tokenin son yedi gün içinde %14 daha artışla 0,00019$'da zirve yaptığını gösteriyor.

LUNC bir günde %12 kazandı! - Resim : 1

Terra Classic yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

En son ralli, LUNC'nin artan satın alma baskısına tanık olduğu bir zamanda geldi ve varlık 24 saat içinde yaklaşık 110 milyon dolarlık bir giriş kaydederek 1.09 milyar dolara ulaştı.

LUNC bir günde %12 kazandı! - Resim : 2

Terra Classic bir günlük piyasa değeri tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

LUNC'nin ağ etkinliği  

Örneğin ağ, yönetişim değişikliklerine, paylaştırmaya ve yakmaya izin vermeyi amaçlayan Terra Classic v22 yükseltmesinden geçti. Ayrıca Terra Rebels grubu, Cosmos blok zinciri ile Terra Classic sistemi arasındaki blok zincirler arası iletişimi yeniden etkinleştirmenin bir parçası olarak tasarlanan v23 yükseltmesini açıkladı.

Ayrıca, LUNC artık neredeyse 40 merkezi olmayan uygulama (dApps) tarafından destekleniyor ve topluluk, yazma yoluyla token arzını azaltmayı hızlandırdı. Yakma faaliyeti, günde yaklaşık 402 milyon jetonun imha edilmesiyle sonuçlandı.

Aynı zamanda, IBC köprüsü tarafından, sahiplerin LUNC'yi LUNA ile değiştirmesine izin veren bir teklif var. Bu ayın sonlarında açılması planlanan bu köprü, Terra topluluğunun iki jeton için takas yapmasını mümkün kılacak.

LUNC'nin gelecekteki görünümü

Terra Classic fayda elde etmek için çabalarken, varlığın fiyatı dış etkenler tarafından tehdit ediliyor ve dava en üst sıralarda yer alan kurucu Do Kown aleyhine devam ediyor. Gerçekten de Güney Koreli yetkililer, ülke yasalarını ihlal ettiği iddialarına yanıt vermesi için hâlâ Kwon'u takip ediyor. 

Geçmişte LUNC, savcılığın soruşturmalarıyla ilgili aşağıdaki haberleri düzeltti. 

Bu arada, LUNC topluluğu varlık için yükseliş görünümünü sürdürdü. Bir Finbold raporuna göre CoinMarketCap'teki Terra Classic topluluğu, varlığın yılı 0,00025 dolardan kapatacağını tahmin etti. 

Genel olarak, piyasa oldukça değişken olduğundan, LUNC'nin devam eden kazançları sürdüreceğinin garantisi yoktur. 

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Hasan
Lunc geçen aydan beri neredeyse 4 kat düştü hiç haber olmuyor, bir günde yüzde 12 yükselince haber oluyor, tamamen manipülatif haberler bunlar.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.