Güncel

Masaüstü bilgisayarınıza Wi-Fi 6 özelliği kazandırın!

Piyasaya sürülen yeni bir adaptör masaüstü bilgisayarınıza yeni nesil Wi-Fi 6 teknolojisini getiriyor.


TP-Link, Wi-Fi 6 teknolojisine sahip yeni PC adaptörü olan Archer TX3000E’yi satışa sundu. Bilgisayarları en yeni nesil WiFi teknolojisiyle donatan bu adaptör, aynı zamanda Bluetooht 5.0 desteği sunuyor.

Wi-Fi 6’nın sağladığı yüksek hız ve yüzde 75 daha az gecikme sunan Archer TX3000E, online oyuncular için ideal bir ürün. Çok yüksek bağlantı hızı, ultra düşük gecikme süresi ve kesintisiz bağlantı garanti eden ürün ile kablolardan kurtularak yeni nesil oyun deneyimi yaşanabiliyor. Kablolu bağlantıda 1000 Mbps (1 Gbps) olan hızı, Archer TX3000E ile kablosuz olarak iki katına çıkarmak mümkün. Wi-Fi 6 teknolojili bu adaptör 2.4 Gbps kablosuz hızlara ulaşabiliyor.

Masaüstü bilgisayarınıza Wi-Fi 6 özelliği kazandırın!

Adaptörde yer alan 1024-QAM ve 160 MHz bant genişliği, AC standardındaki ürünlere göre Wi-Fi hızını üç kat artırıyor. Böylece PC’lerin performansı en üst seviyeye çıkıyor ve çok daha sürükleyici bir oyun deneyimi yaşanıyor. Archer TX3000E adaptör ile çok hızlı ve gerçek zamanlı oyun oynamak ya da VR deneyimi yaşamak mümkün oluyor.

Herkes için eşzamanlı bir bağlantı keyfi sunan ürün, OFDMA ve MU-MIMO teknolojilerini birleştirerek, en verimli Wi-Fi bağlantısını sağlıyor. Bu sayede çok sayıda cihaz aynı anda ağa bağlanıp, yüksek performans gerektiren uygulamaları başarılı bir şekilde yapabiliyor; bağlantı kalitesinde sorun olmuyor. OFDMA teknolojisi, bant kaynaklarını daha küçük birimlere bölerken, MU-MIMO daha fazla cihazın aynı anda, gecikmesiz iletişim kurmasına izin veriyor.

Tasarım ve üretiminde tüm ayrıntılar dikkate alınan adaptör geriye dönük olarak 802.11ac / a/ b/ g / n standartlarıyla da uyumlu. Archer TX3000E adaptörün Türkiye’de tavsiye edilen satış fiyatı ise KDV dahil 650 TL olarak açıklandı.

Yorumlar
Mehmet
wifi 6 modem alacaksin, sonrada bu adaptörü alacaksin= yanii coook paraaaa
Cevapla
Uçbeyi
Bağlantı nasıl olacak. And. TV box Lara takılabilecek mi ?
Cevapla
tttt
''and'' yazmasan biz o iki cümleyi nasıl birleştirir dik değil mi?
Everest TEPESI
Yani adaptör mu alacqgiz daha geniş bilgi veriniz
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.