MediaMarkt'tan Ocak ayına özel karne hediyesi fırsatları

Türkiye'nin en çok tercih edilen perakendecisi MediaMarkt Ocak ayında da fırsatlar sunmaya devam edecek. İşte Ocak ayına özel karne hediyeleri fırsatları.

MediaMarkt'tan Ocak ayına özel karne hediyesi fırsatları

MediaMarkt hız kesmeden kullanıcıları memnun edecek fırsatlar sunmaya devam ediyor. Ocak ayına özel karne hediyesi fırsatları kullanıcıların yüzünü güldürecek. 28-31 Ocak tarihleri arasında sunulacak karne hediyeleri kapsamında birbirinden güzel ürünler kullanıcılar ile buluşacak. Gelin bu fırsat ürünlerine bir göz atalım.

Karne hediyeleri MediaMarkt’ta!

MediaMarkt'tan Ocak ayına özel karne hediyesi fırsatları - Resim : 1

Oyun konsolundan bilgisayara tabletlerden akıllı saatlere çocuğunuzun tam hayalindeki hediye bu yarıyıl tatilinde de MediaMarkt mağazalarında ve mediamarkt.com.tr’de!

Kampanya ürünü olarak ilk karşımıza çıkan Samsung Galaxy S21 FE 5G 128 GB oluyor. 31 Ocak tarihine kadar eski telefonunu getirene Samsung Galaxy S21 FE 5G 2000 TL’ye varan ek değişim bedeli desteğiyle sunulacak. Üstelik Denizbank’tan faizsiz masrafsız 3 taksit fırsatıyla. Bu ürüne ulaşmak için bu linke tıklayabilirsiniz. 

MediaMarkt'tan Ocak ayına özel karne hediyesi fırsatları - Resim : 2

Bir diğer kampanya ürünü ise Tecno Spark 7 Pro 128 GB! 3399 TL fiyat etiketine sahip ürün Denizbank kredisiyle faizsiz masrafsız 10 taksit fırsatı sunuyor! 31 Ocak'a kadar geçerli olacak bu fırsat için bu linke tıklayabilirsiniz.

MediaMarkt'tan Ocak ayına özel karne hediyesi fırsatları - Resim : 3

Bir diğer kampanya ürünü ise Logitech G332 Stereo kulak üstü oyuncu kulaklığı! 399 TL fiyat etiketine sahip ürün paraf ve bonus karta peşin fiyatına 3 taksit fırsatıyla sunuluyor. Yine 31 Ocak'a kadar geçerli olacak bu kampanya için buraya tıklayabilirsiniz. 

MediaMarkt'tan Ocak ayına özel karne hediyesi fırsatları - Resim : 4

Kampanya kapsamında öne çıkan diğer ürünlere bakmak için bu linke tıklayabilirsiniz.