Güncel

Mehmet Ali Erbil ve Ece Ronay davasında son durum ne?

Geçtiğimiz günlerde gündeme oturan Mehmet Ali Erbil ve Ece Ronay davasında son durum ne? İşte detaylar.

Mehmet Ali Erbil ve Ece Ronay davasında son durum ne?

Şarkıcı ve TikToker Ece Ronay'ın, Mehmet Ali Erbil tarafından kendisine gönderdiğini iddia ettiği ses kayıtlarını ve mesajları ifşa etmesiyle ortalık kızıştı. Geçtiğimiz günlerde meydana gelen olayda yeni gelişmeler yaşanıyor.

Mehmet Ali Erbil konuyla ilgili" Bunun hesabını verecek. Ben mesaj atmadım, amacı belli" diyerek kendini savunmuştu. Ardından Erbil'in Ece Ronay'ın nişanlısı ile bir araya gelip video paylaşması da dikkat çekti. Ece Ronay bu olay neticesinde nişanlısından ayrılma kararı aldı. 

"50 bin TL teklif etti"

"Karpuz" isimli şarkısı ile popüler olan sosyal medya fenomeni Ece Ronay (29), kendisini taciz ettiğini belirttiği Mehmet Ali Erbil hakkında iki ay süreyle tedbir kararı aldırdı. Adliyeden çıkarken açıklama yapan şarkıcı, "Erbil'in asistanı gizli numaradan arayarak 50 bin TL teklif etti. Zaten yaptıklarının suçunu da asistanına ve menajerine atmaya çalıştı ama ses kayıtlarını da mı asistanı attı? Asistanı çok yetenekli bir insanmış" ifadelerini kullandı.

Mehmet Ali Erbil, Instagram hesabı üzerinden Ece Ronay'ın nişanlısı ile video paylaştı. Ünlü şovmen, "Mehmet kardeşim Ece Ronay'ın nişanlısı. Ben onun nişanlı olduğunu bile bilmiyordum. Mehmet'i olayları kapalım, üstünü örtelim diye davet ettim. Çünkü hem kamuoyu, hem biz, hem de o taraf çok rahatsız oldu. O da beni kırmadı, davetimi kabul etti geldi ve yemeğimi yedi" ifadelerini kullandı. Ece Ronay tarafında ise henüz hiçbir şey çözülmüş değil. Genç kadın ne olursa olsun konuyla ilgili duruşunu değiştirmedi. Siz bu konuyla ilgili ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize bildirmeyi unutmayın.

Yorumlar
Sak*ocu erbil
Yürüyecek halin kalmamış daha neyin nerdesin kızın yaşında insana taciz ediyorsun meğer suçlu değilsin neden para teklif ediyorsun tehdit ediyorsun hakkını savunacaksın bakıyoruz ki iftira atmaktan başka şansın yok
Cevapla
Alper
Bak arkadaşım ne m.ali erbili tasvip ediyorum ve nede Ece ronay mıdır nedir tasvip etmiyorum bir kere Ece denen kişi vücud sergileyerek meşhur olma peşinde hatta dediki ben gögüslerimi sergileyemeceksem hangi ülkede yaşıyorum diyor ne yani vücut sergilemek mi sanat tır
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.