Güncel

Metaverse'de bir ilk daha! Şahin fiyatına ultra lüks otomobiller geliyor!

İngiliz lüks süper otomobil üreticisi McLaren Automotive, Web3 platformunun lansmanı ile metaverse alanına giriyor!

Metaverse'de bir ilk daha! Şahin fiyatına ultra lüks otomobiller geliyor!

İngiliz lüks süper otomobil üreticisi McLaren Automotive, şirketin metaverse stratejisindeki bir sonraki bölümü simgeleyen özel yeni bir dijital topluluğu tanıtan McLaren Özel Operasyonlar (MSO) LAB'nin tanıtımını duyurdu.

Lüks otomobil üreticisi metaverse alanına giriyor!

MSO, tasarımcıların ve mühendislerin birlikte çalıştığı bir atölyedir ve şimdi bunu dijital Web3 dünyasına genişleterek, benzer düşünen bir topluluğun yaratılmasına ve ayrıca performans, olasılık ve tasarımın sınırlarını zorlama potansiyeline izin verir.

McLaren'in tasarım ekibi, yakın gelecekte piyasaya sürülmesi planlanan NFT'lerin ilk sınırlı sayıda piyasaya sürülmesiyle,  ayırt edici, sınırlı sayıda McLaren mantarı olmayan jetonlar (NFT'ler) oluşturmak için MSO LAB ile işbirliği yaptı.

McLaren Automotive Pazarlama Direktörü Gareth Dunsmore şunları söyledi:

“Web3 evrenindeki müşteriler ve hayranlarla etkileşim kurmanın yeni bir yolunu yarattık. McLaren Özel Operasyonlar, McLaren Automotive'in şirket içi ısmarlama bölümüdür, bu nedenle MSO LAB'ın meta veri tabanında işbirliği yaptığımız ve fiziksel kısıtlamalardan bağımsız olarak olasılık ve tasarımın sınırlarını zorladığımız evimiz olması tamamen uygun.”

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.