Güncel

Metro Exodus'un hikaye odaklı DLC'leri duyuruldu!

4A Games, Metro Exodus'un Expansion Pass'ini detaylandırdı.

Metro Exodus'un hikaye odaklı DLC'leri duyuruldu!

Geliştirici 4A Games, Metro Exodus'un Expansion Pass'ini detaylandırdı. Expansion Pass hikaye odaklı iki büyük indirilebilir içerik içerecek. Detaylar ve çıkış aralıkları:

Metro Exodus'un hikaye odaklı DLC'leri duyuruldu!

The Two Colonels - 2019 Yazı
 
Albay Khlebnikov, yüzeyin tam altında, ölü Novosibirsk şehrinde Yılbaşı Gecesi için oğluna kavuşmak üzere eve gidiyor.

Ancak buradaki insanlar pek iyi değil: sıvı tünelleri tüketiyor, mutant saldırıları artışta görünüyor ve insanları radyasyon zehirlenmesinden koruyan değerli ""yeşil şeyin"" stokları azalıyor. İnsanların hayatta kalmasını sağlamak için baştakilerin dev önemler alması gerekli.
 
Novosibirsk'in son günlerinde Khlebnikov'un yolculuğunu ve deneyimlerini takip ediyoruz, Albay Miller bunları bir yıl sonra yeniden gözlemliyor. Oyuncular bu yeni doğrusal bölümde Metro serisinin klasik, hikaye tabanlı oynanışını umabilir; ayrıca yepyeni bir silah, ölümcül bir alev silahı, klostrofobik mekanlar ve o tanıdığımız tüyler ürpertici gerilim mevcut.

Metro Exodus'un hikaye odaklı DLC'leri duyuruldu! - Resim : 1
 
Sam's Story - 2020'nin Başları
 
Bombalar patlamadan önce Moskova elçiliğinde bir ABD deniz piyadesi olan Sam, uzun zamandır ana vatanına dönmenin ve ailesini hayatta bulmanın hayalini kuruyordu. Bu ihtimal, Metro'nun karanlık tünellerinde imkansız görünüyordu ama Spartalılar savaştan sonra hayatta kalan tek şehrin Moskova olmadığını öğrenince ümit beslemek saçma hissettirmemeye başladı.

Sam, ABD'ye dönmenin bir yolunu bulmak ümidiyle Aurora'dan uzaklaşıyor ve tsunaminin parçaladığı limanlar, yıkılan endüstriyel binalar ve paramparça konut bölgeleriyle dolu Vladivostok'a varıyor. Yolculuğunu tamamlamak isteyen Sam, hayatta kalmak için şimdiye kadar öğrendiği her taktiğe ihtiyaç duyduğunu fark edecek, çünkü etrafı düşündüğünden daha yanıltıcı.

Kıyamet sonrası Rusya'sındaki arazilerde yepyeni bir yolculuğa çıkacak oyuncular, Vladivostok'un açık uçlu hayatta kalma deneyiminde Sam'in yolunu belirleyecek.

Expansion Pass şu anda Metro Exodus standart sürüm sahipleri için satın alınabilir durumda. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.