Güncel

Microsoft çalışanı tweeti yanlış hesaptan atarsa!

Microsoft çalışanı kendi hesabı diye tweeti Microsoft hesabından attı. Bakın ne dedi!


Microsoft'un çalışanlarından birinin, yanlışlıkla şirketin hesabından Amerikalı ünlü ekonomiste attığı tweet, Microsoft'un resmi twitter hesabından yanlışlıkla atılınca, görenleri şaşkına çevirdi mesaj, daha sonra silinerek Microsoft tarafından bir "hata" olduğu açıklandı.

Söylenenlere göre, Amerika'nın ünlü ekonomisti Robert Reich, geçtiğimiz Cumartesi şöyle bir tweet attı: "New York'a 4 yaşındaki torunumu ziyarete gidiyorum. Aynı zamanda ABC'nin Ann Coulter'la "This Week" programındayım. Torunumla vakit geçirmeyi tercih ederdim." Zaman zaman yaptığı çıkışlar ve muhafazakar yönüyle bilinen Coulter, Amerika'da bir yazar.

1348729657_micro610x428.png

Bu mesajda ilgin olan şey ise verilen cevap oldu. Microsoft çalışanı cevap verirken yanlışlıkla Microsoft hesabını kullandı ve şöyle dedi: "@RBReich Torununun politik görüşü ve düşünme yeteneği, Ann Coulter'ınkinden daha iyidir."

Microsoft bu durumu farketti ve bu konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: "Şirketimizin twitter hesabıyla ilgilenen bir çalışanımız, kendi hesabından attığını zannederek yanlışlıkla şirketin kurumsal hesabından mesaj atmış. Daha sonra bu çalışanımız hatasını fark eder etmez mesajı silmiştir. Böyle şeylerin tekrarlanmaması için elimizden geleni yapacağız."

Yorumlar
Misafir
efsane bu ya, ben bu hikayeyi sarhos calısan atmıs diye duymustum...
Cevapla
Reklam kokan hareketler bunlar yakışmıyor microdofta
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.