Güncel

Microsoft çalışanlarına büyük jest!

Microsoft CEO'sunun açıklaması çalışanlarını sevindirecek.


Hatırlayacağınız üzere Marissa Mayer, Yahoo'nun yeni CEO'su olduktan sonra verimliliği ve motivasyonu artırmak için tüm çalışanlarına iPhone hediye edecekti. Microsoft CEO'su Steve Ballmer'da buna benzeyen bir karar verdi.

Microsoft CEO'su, dün şirketin yıllık toplantılarından birinde yaptığı konuşmada, Microsoft'un bütün çalışanlarına yeni bir Surface RT tablet, Windows PC ve Windows Phone 8′li akıllı telefon vereceğini söyledi.

1347633611_tweet.jpg

Microsoft'un, 90 binden fazla tam zamanlı çalışanına Aralık ayının sonlarında yeni tablet ve akıllı telefonlarını teslim edeceği iddia ediliyor. PC'lerin ise tablet ve akıllı telefonlara göre biraz daha uzak bir tarihte teslim edileceği söyleniyor. İddialara göre Microsoft çalışanları masaüstü, laptop, ultrabook veya tablet arasında tercih yapabilecek.

Microsoft bu bilgileri gizli tutuyor ancak bazı çalışanları bu bilgileri Twitter üzerinden dışarıya sızdırdı. Çalışanlarının son teknoloji ürünlere sahip olması ve güncellikten uzak kalmaması için atılan bu adımı Microsoft, 2010 yılında bütün çalışanlarına Windows Phone 7 işletim sistemine sahip akıllı telefonlar hediye ederek gerçekleştirmişti.

Yorumlar
Misafir
dünyanın en şerefsiz faşist ve diktatör şirketi şimdiye kadar en üst sırada microsoftur bill gates karısına bile bedava iş yapmaz çalışanlarına mı bir faydası olacak ... admın bu sözlerim hakeret içeriyor desen lütfen microsoftun yaptığınaa bak sonra yorumuma bak o içinde hakaret olmadığını göreceksın ...
Cevapla
Baran
Dersanede
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.