Güncel

Microsoft Teknoloji Zirvesi 2019'u ziyaret ettik (video)

Microsoft Türkiye tarafından 7 Mart 2019 tarihinde İstanbul'da Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen Microsoft Teknoloji Zirvesi 2019'u ziyaret ettik.


Büyük firmaların düzenlediği teknoloji etkinliklerinden biri daha dün gerçekleştirildi. Microsoft tarafından düzenlenen Microsoft Teknoloji Zirvesi 2019, birçok katılımcının ziyaret ettiği bir etkinlik haline geldi. 

Microsoft Teknoloji Zirvesi 2019'u ziyaret ettik (video)

Yapay zeka, dijitalleşme, dijital dönüşüm ve benzeri konuların ele alındığı zirvede onlarca farklı oturum, firmaların sunumları, başarı hikayeleri ve geleceği değiştirecek teknolojiler görücüye çıktı.

Haliç Kongre Merkezi’nde tüm gün süren zirvede uzmanların gözünden dijital dönüşüm, siber güvenlik, yeni nesil teknolojiler ve sektörel çözümlerle ilgili en yeni gelişmeler ele alındı. Teknoloji Deneyim Merkezi'nde ise yeni teknolojiler katılımcılara tanıtıldı.

Etkinlikte röportaj yapma imkanı bulduğumuz Microsoft CTO'su Onur Koç, hem zirvede konuşulan konulardan bahsetti hem de yapay zeka ve dijitalleşme konularda Türkiye ve dünyayı bekleyen gelişmelere değindi.

İşte Microsoft CTO'su Onur Koç ile yaptığımız özel röportaj ve Teknolojioku mikrofonuna yaptığı açıklamalar:

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.