Milliler final oynarsa aldığınız televizyon bedavaya gelecek!

Arçelik eşine benzerine zor rastlanan bir kampanyaya imza atıyor. Eğer A Milliler Euro 2020’de final oynarsa Arçelik’ten aldığınız televizyonun parasını geri alabileceksiniz. İşte detaylar.

Milliler final oynarsa aldığınız televizyon bedavaya gelecek!

Arçelik görmeye alışık olmadığımız türden bir kampanyaya imzasını attı. Türkiye’nin beyaz eşya sektöründeki en büyük isimlerinden biri olan Arçelik, yaptığı kampanya ile A Milli takımın final oynaması halinde sattığı TV’lerin parasını geri iade edeceğini açıkladı. Peki sistem nasıl işleyecek?

Milliler final oynarsa aldığınız televizyon bedavaya gelecek!

Arçelik tarafından yapılan resmi açıklamaya göre; 1 Mart 202031 Mart 2020 tarihleri arasında Arçelik mağazalarından ve arcelik.com.tr sanal mağazasından yapılacak 55 inç ve üzeri boyutta Arçelik/Grundig markalı UHD Tv alışverişlerinde, Türkiye A Milli Futbol takımının 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası Finali’ne kalması durumunda aşağıda modeli belirtilen ürünler için bedel iadesi yapılacaktır. Bedel iadesi ilgili ürünlerin 2020 Mart ayı tavsiye edilen kdv dahil peşin satış fiyatı üzerinden yapılacaktır.

Dilerseniz modellerin tam listesine buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.

Elbette burada kampanya koşullarını da tam olarak yerine getirmeniz gerekiyor. Bu da ilgili sayfanın en altında belirtilmiş.

Yalnız kampanya koşulları arasında bir madde bizim de dikkatimizi çekti. Maddede “2020 Avrupa Futbol Şampiyonası’nın iptal olması durumunda Arçelik bedel iadesi yapamayacaktır.” yazıyor. Yani turnuva koronavirüs tehdidi yüzünden iptal olduğu anda Arçelik’in bahse konu kampanyası da ortadan kalkmış oluyor.

Bilindiği üzere Euro 2020 bu yıl pek çok Avrupa kentinde yapılacak. Haziran ve Temmuz aylarında gerçekleşecek turnuvanın iptaline ilişkin şimdilik bir açıklama yapılmış değil.

Lakin Avrupa’da hali hazırda pek çok maçın seyircisiz oynandığını da göz ardı etmememiz gerekiyor. Yani Euro 2020 koronavirüs yüzünden iptal olabilir. Bu da açık ve net bir gerçek.