MIUI 13 indirecekler dikkat! Sorunların hepsini tek makalede topladık!

POCO cihazlarına henüz yeni dağıtımı olan MIUI 13 birçok sorunu ve hatayı beraberinde getirdi. POCO'nun MIUI 13 ile tüm sorunlarını bu makalemizden öğrenebilirsiniz.

MIUI 13 indirecekler dikkat! Sorunların hepsini tek makalede topladık!

POCO, Küresel ve Hindistan pazarında MIUI 13 güncellemesini yayınlamaya başladı ancak kullanıcılar bazı hatalar ve sorunlarla karşılaşabiliyor. Bu yazımızda POCO'nun MIUI 13 ile arasında olan en yaygın hata ve sorunları aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

MIUI 13, 28 Aralık 2021'de Çin adına, Global kullanıcılar içinse Redmi Note 11 serisi ile birlikte 26 Ocak'ta piyasaya sürülmüştü. MIUI 13, MIUI 12.5 Gelişmiş Sürüm ile karşılaştırıldığında, hız ve kararlılığa odaklanan, sistem uygulamaları için %20-26 oranında "akıcılık" ve üçüncü taraf uygulamalar için %15-52 oranında "akıcılık" arttıran bir arayüzdü.

POCO'nun bazı MIUI 13 sorunsalı

MIUI gelişmeye ve büyümeye devam ederken, POCO hayranları günlük kullanımda akıllı telefonlarının akıcılığını ve işlevselliğini engelleyen bazı sorunlarla karşı karşıya kaldı. Bu nedenle POCO test kullanıcıları ve POCO hayranları, bu sorunları bulmak ve bildirmek için çok çalışıyorlar. Geliştiricilerin ise en kısa sürede düzeltmeler yayınlayacaklarını bekliyoruz.

POCO ve MIUI 13

1. Sorun: Video oynatma Netflix'te takılı kalıyor!
Etkilenen Cihaz: POCO X3 GT.
Etkilenen Sürüm: V13.0.3.0 SKPMIXM.
Temel Neden: Analiz Altında.
Durum: Ar-Ge, MTK'dan analiz bekleniyor.

2. Sorun: Güncelleme paketi indirilemiyor!
Etkilenen Cihaz: POCO F3.
Kök Neden:
1. ROM'u indirme sorunu, dosya çok büyük olduğundan ve indirme zaman aşımına uğradığından kaynaklı. CDN mühendisleri sorunu gidermeye uğraşıyorlar.
2. Bazı kullanıcılar Singapur OTA hizmetine bağlanamadı ve dolayısıyla kullanıcı V13 paketini indirdiğinde bekleme durumuna geçti ve indirmeye başlamadı.
Durum: İndirme yönetimi Ar-Ge analizinde, CDN'nin Ar-Ge senkronizasyonu kontrol ediyor.

POCO'nun MIUI 13 sorunsalı hakkında ne düşünüyorsunuz?