Güncel

Mobilden Synology Diskstation yönetimi

Synology Diskstation DS213+ cihazınızı daha iyi yönetmek, istediğiniz her yerden kontrol etmek için bu uygulamalar tam size göre!

Mobilden Synology Diskstation yönetimi

SynologyGoogle Play Store ve App Store üzerinde yer alan 8 uygulamsıyla, günümüz teknoloji dünyasının vazgeçilmezi mobil sektörüne eşsiz bir hizmet sunuyor. DS File, DS Finder, DS Audio, DS Cam, DS Photo+, DS Video, DS Cloud ve DS Download ile geniş bir uygulama yelpazesine sahip. 

iPhone ve Android'ten Mobil erişim! (DS File)

DS213+, uzaktan erişimde de bir çok ilke imza atıyor. Synology firmasının son derece önem verdiği bu hizmet Türkiye'de ilk olma özelliğine sahip. Anlık olarak Android ve iOS işletim sistemli telefonlardan erişebildiğimiz DS213+, mobil dünya ile son derece şık bir entegrasyona sahip.

Synology'nin sunmuş olduğu ayrıcalıklı mobil erişimde DS File adını verdiğimiz uygulama App ve Play Store üzerinden ücretsiz bir şekillde kullanıcıların telefondaki yerini almış durumda. 3G ve kablosuz ağlardan bağlanabildiğimiz uzaktan erişim programı DSFile ile bize verilen kullanıcı adı ve şifreyle dosya ve ortak paylaşım klasörlerimize rahatlıkla erişebiliyoruz.

Android için: Google Play Store  - DSFile

iOS için: App Store - DSFile


DSFinder

Şirket ve ev dışında iken, istasyonunuza rahatlıkla erişebilir, DiskStation'ın durumunu rahatlıkla izleyebilirsiniz. Aynı zamanda NAS sisteminizi uzatkan başlatma imkanı sunan bu yazılım sistem uyarıları almanızı, bildirimlerle anlık haberdar olmanızı ya da dahili zil ile büyük sunucu odalarında rahatlıkla duyum sağlayabilmenizi sağlıyor.

Android için: Google Play Store  - DS Finder

iOS için: App Store - DS Finder


DS Audio

Internet bağlantısı olan her yerde Android telefonlar ve tablet üzerinde müzik keyfini yeni ve keyifli bir şekilde keşfedin. DS ses arka planda oynamaya, hem de şarkı çalınan bir şarkı görüntülerken size DiskStation'ın müzik kütüphanesi göz atmanızı sağlar. Daha da iyisi, hiçbir ağ kullanılamaz olduğunda bile onları dinlemek için Android/iOS cihazı yerel hafızasına şarkıları indirebilirsiniz. Ayrıca basit ve kolay bir şekilde bağlı hoparlörler müzik çalma kontrol edebilirsiniz.

Android için: Google Play Store  - DS Audio

iOS için: App Store - DS Audio

DS Photo+ 

DS photo+ ile her yerden Synology NAS sunucusunda yer alan, depolanan fotoğraf koleksiyonunuza göz atabilirsiniz. Fotoğraflar zarif bir küçük duvar olarak görüntülenir. Android ve iOS cihaz üzerine resim kaydetme gerçek zamanlı olarak yorum kullanarak arkadaşlarınızla etkileşim, hatta otomatik olarak Synology NAS sunucusu için Android Foto Galeri yedekleme, gibi tüm işlemlerde DS photo+ ile rahatlıkla halledilebiliyor.

Android için: Google Play Store  - DS Photo+

iOS için: App Store - DS Photo+


DS Cam

DS cam ağ bağlantısının kullanılabilir olduğu her alandan DiskStation üzerinde güvenlik kameraları görüntülemek ve izlemenizi sağlar. Gerçek zamanlı olarak canlı görüntü akışı kamera açıları kontrol, arama ve olay kayıtlarına erişimi Android ve iOS cihazdan mümkün kılıyor. CMS Surveillance Station etkin ve daha iyisi kolayca bir büyük ölçekli gözetim montaj grupları veya sunucuları tarafından kameralar bulmak için filtreleri kullanabilirsiniz, hem de daha fazla kolaylık için canlı izleme arayüzüne sahip olabiliyorsunuz.

Android için: Google Play Store  - DS Cam

iOS için: App Store - DS Cam

DS Video

DS video Android ve iOS cihazlar için DiskStation üzerinde Video kütüphane akışı sağlar. Tarama Filmler, TV şovları, Ev video yanı sıra kaydedilmiş programları olarak video koleksiyonu sıralama gibi hizmetleri rahat bir kullanım eşliğinde sunuyor. Eğer DiskStation için bir DTV dongle takılı varsa Ve, aynı zamanda, TV programlarını kaydetmek gibi hareket bile kayıt programı yönetmek için TV programını görmek mümkün oluyor.

Android için: Google Play Store  - DS Video

iOS için: App Store - DS Video


DS Cloud

DS bulut Android ve iOS cihazlar için istasyon Cloud yani bulut hizmeti sunuyor. Bu size mobil cihazınıza senkronize ve çevrimdışı görüntüleme için kullanılabilir yapma imkanı tanıyor. DiskStation üzerindeki klasörleri seçmenize olanak verir. DS bulut da senkronizasyon kriterleri üzerinde tam kontrol sağlar: her klasör için, maksimum dosya boyutu yanı sıra senkronize etmek istediğiniz dosya türlerini ayarlayabilirsiniz.

Android için: Google Play Store  - DS Cloud

iOS için: App Store - DS Cloud

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.