Güncel

Mükemmel akıllı telefon ister misiniz?

Dünya üzerinde birçok akıllı telefon üreticisi var ve her biri birçok çeşitli modellerini pazara sürüyorlar ve sürmeye devam edecekler. Peki bu kadar çok model içerisinde mükemmel akıllı telefon hangisi?

Mükemmel akıllı telefon ister misiniz?

Bu soruyu ne zaman duysak, eminim hemen şu sorular aklınıza geliyordur. "Şimdi hangi telefonunuz var? Hoşuna gidiyor mu? Çok mu büyük? Çok mu küçük? Kamerayı ne kadar kullanıyorsun? Bütçen nedir? Yazılım güncellemelerini takdir ediyor musun? Kulaklık jakına ihtiyacın var mı?"

Belki de sadece pahalı olmayan harika bir kameraya sahip hızlı bir telefon istiyorsunuz. Belki de güçlü bir yonga setinde sahip telefon istiyorsunuz. Kim bilir belki de çok paranız var ve en pahalı olanı istiyorsunuz. Peki mükemmel telefon var mı? İşte sorunuzun cevabı.

Demek mükemmel bir akıllı telefon istiyorsunuz!

İşte "mükemmel bir akıllı telefon" talebinin doğasında var olan sorun, böyle bir cihazın var olmamasıdır. İnsanlara ne tavsiye ederseniz edin, her zaman bir eksik olacaktır. Bu harika bir telefon, ama 1000 dolardan fazlaya mal oluyor. Ya da bu telefon istediğiniz boyutta, ama kamerası harika değil. Belki de bu çok büyük daha küçük olmalı.

Yani sonuçta mükemmel bir telefon yok. Şu anda orada değil ve asla orada beklediğiniz yerde olmayacak. Her seferinde bazı fedakarlıklar yapmanız gerekecek.

İşlerin nasıl kafa karıştırıcı olabileceğinin bir örneği olarak, büyük bir telefon, mutlaka çok güçlü olduğu anlamına gelmiyor. Arkasında dört lensli bir telefon, üç lensli diğerinden daha iyi bir kameralı telefon olmak zorunda değil. 500 dolarlık bir telefon, bazıları için yanındaki 1.300 dolarlık telefondan daha iyi olabilir. İşte bu seçenekler çok uzun sürer gider.

Tüm bu seçeneklerden önce, önceliklerinizin ne olduğunu bulmanız gerekiyor. Bu da oldukça basit görünmüyor, birçok seçenek arasında neyi istediğinizi bilseniz bile bunu size sunan üretici var mı? İşte bu ezici bir soru.

Akıllı telefonlar hakkında mümkün olduğunca çok şey bildiğinizi varsayalım. Markaları biliyorsun, donanımı biliyorsun, yazılımı biliyorsun, her şeyi biliyorsun. Tüm bu bilgiye rağmen, yine de mükemmel bir akıllı telefon bulamayacaksınız. Kaçınılmaz olarak, telefonda sizi hayal kırıklığına uğratacak bir şey muhakkak olacak.

Mükemmel bir telefon beklemeyin, gelmeyecek. Beklemeyi bırakın ve var olan ile tadını çıkarmaya çalışın.

Yorumlar
Tuğrul
Buney boş konu.merak edip girelim okuyalım.reklamlari gözümüze sokun... Yeterlan
Cevapla
Fuat olur
Bu tür başlıklar kısa vadede kazandır ama uzun vadede kayıptasınız mesela bu haberden sonra sizin yakınlarınızın yasaklıyorum beni kayıp ettiniz bir bir kayıptasınız siz ve sizinkini başlıkla ilgisi olmayan haber yapanla protesto ediyorum
Cevapla
Misafir
Belki bir gün olur ... Bence o kadar karamsar olmayın... Çünkü teknoloji çok hızlı ve süper gelişiyor...
Cevapla
Hallo meine number ein patar leon wohin
İyi bir rakip ne olabilirim buradaki güzel yaklaşım şu deyimi diyebiliriz. Türkey sende en iyisini yaparız tabiki neden olmasın sorusuna yanıt tek şarjlı tek bir patarya hafif saglam fulyum kasa kırılmaz cam program ömrü boyunca 5 yıl kullan at geri dönüşüm kutusuna yenisi daha eklendi geliyor bir üst markası ile birlikte Türkeye cep telefonları
Demir
Böyle milleti yazıyı okutmak için kandırdığınız için çok önemli bir şey olsa bile okumam artık dalga mı geçiyorsunuz
Cevapla
X. 001.s-12x +98765432199
Bir teknolojik icadı telefonu kendi has bir özelliktir programı araç çalıstır araç güvende gizli kilit sistemi arayüz içerigi birimi araç güvenlik tarama ve okuma il dıkkat komutan ve tehlike süzme bildirimi sinyali özelliği ile elde tutumunda vucut tarama yorgunluk canı sinyali ara bilgisi menüsü uzaktan kamerası ile süpeli yüz tanıma sinyali yakalar bellik sılahını korur dolusu boşmu gizli operasyonu 3dk önceden bildirme sahtakerlere yer yoktur
Samijeza
Iranda is xiaomi x3poco 8/256 __2,500tl
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.