Güncel

N11.com ile ilgili tüm şikayetlerinizi markaya iletiyoruz!

Şikayetim Var isimli programımızın yeni bölümünde konuğumuz Türkiye'nin önde gelen e-ticaret kanallarından biri olan N11.com!

N11.com ile ilgili tüm şikayetlerinizi markaya iletiyoruz!

Teknolojioku olarak başlattığımız Şikayetim Var'ın yeni bölümünde konuğumuz N11.com. Hatırlanacağı üzere önceki bölümlerde Vodafone, General Mobile, Xiaomi ve Turknet gibi markalarla ilgili içerikler hazırlamıştık. 

Önceki bölümler için binlerce şikayet ve tavsiye yorumu aldık. Bu haftaki konuğumuz ise e-ticaret denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan n11.com. 

N11.com ile ilgili şikayetlerinizi 30 Mayıs 2021 tarihi saat 10:00'a kadar bizlere iletebilirsiniz.  

Eğer sizin de n11.com ile ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa bu haberin altında yorum olarak paylaşabilirsiniz. Biz de bu şikayetleri direkt olarak şirketlerin yetkililerine ileteceğiz.

Yani sadece yardım hattı ya da müşteri servislerine değil, direk olarak üst düzey yetkililerle temasta olacağız.

n11.com kullanıcıları! Şikayetlerinizi alıyoruz!

Şikayetinizi aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz. Yalnız yorumunuzu yaparken üslup ve yazım tarzınıza biraz dikkat etmeniz gerekiyor. Çünkü hakaret ve küfür içeren yorumlar editörlerimiz tarafından onaylanmıyor.

Yazdığınız yorumlardan öne çıkanları Pazar günü yayınlayacağımız Şikayetim Var'ın yeni bölümünde de değerlendireceğiz.

Bu arada dip not olarak belirtelim. Videoda tüm yorumları okuyamasak da markaya tarafımıza gelen tüm yorumları ileteceğimizi belirtelim.  Yukarıda  belirttiğimiz üzere yorumlardaki tek şartımız, düzgün bir üsluba sahip olması. Dolayısıyla küfür ve hakaret içermemesi.

Peki siz n11'in hizmetlerinden memnun musunuz? Marka ürün yelpazesi fiyat ve müşteri hizmetleri konusunda sizi tatmin edebiliyor mu? Yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Yorumlar
Özkan
N11 elektronik bir ürün aldım ürün 6 ay sonra arıza yaptı.N11 durumu bildirdim. Ürünü aldığım firmayla sözleşmeyi fesih etmişler ve bana tüketici koruma derneğine gitmemi söylediler ve konuyu kapattılar. Bir daha bu firmadan alışveriş yapmam çevremde kimseye de yaptırmam.
Cevapla
Video.tv
Şikayetim şu n11 lgbt destekliyor lgbt desteği demek Filistine zarar demek
Cevapla
Önerim var
Arama kısmının geliştirilmesi gerektiğine inanıyorum. Önerim: Arama kriterlerinde biraz daha detay kırılım olmalı. Ürünler web sitesine eklenirken arama kelimeleri (örneğin birden fazla ürün var ama aramada tek renk seçince çıkmıyor) ile ilişkilendiriliş olmalı (mesela ürün deri aslında ama deri aramasında çıkmaması gibi) İnternetten alışverişi sık yaptığım söylenebilir. Ancak bir ürün arayıp fiyata göre sıraladığımda n11'de sıralamayı ve arama içeriğini sağlıklı bir şekilde bulamıyorum. Bu nedenle diğer siteleri tercih ediyorum. Umarım iyileştirme yapılır. Not: en son geçen yıl alışveriş yaptığımı düşünüyorum n11'den yukarıda belirttiklerim içinde değişiklikler olabilir.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.