N11.com ile ilgili tüm şikayetlerinizi markaya iletiyoruz!

Şikayetim Var isimli programımızın yeni bölümünde konuğumuz Türkiye'nin önde gelen e-ticaret kanallarından biri olan N11.com!

N11.com ile ilgili tüm şikayetlerinizi markaya iletiyoruz!

Teknolojioku olarak başlattığımız Şikayetim Var'ın yeni bölümünde konuğumuz N11.com. Hatırlanacağı üzere önceki bölümlerde Vodafone, General Mobile, Xiaomi ve Turknet gibi markalarla ilgili içerikler hazırlamıştık. 

Önceki bölümler için binlerce şikayet ve tavsiye yorumu aldık. Bu haftaki konuğumuz ise e-ticaret denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan n11.com. 

N11.com ile ilgili şikayetlerinizi 30 Mayıs 2021 tarihi saat 10:00'a kadar bizlere iletebilirsiniz.  

Eğer sizin de n11.com ile ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa bu haberin altında yorum olarak paylaşabilirsiniz. Biz de bu şikayetleri direkt olarak şirketlerin yetkililerine ileteceğiz.

Yani sadece yardım hattı ya da müşteri servislerine değil, direk olarak üst düzey yetkililerle temasta olacağız.

n11.com kullanıcıları! Şikayetlerinizi alıyoruz!

Şikayetinizi aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz. Yalnız yorumunuzu yaparken üslup ve yazım tarzınıza biraz dikkat etmeniz gerekiyor. Çünkü hakaret ve küfür içeren yorumlar editörlerimiz tarafından onaylanmıyor.

Yazdığınız yorumlardan öne çıkanları Pazar günü yayınlayacağımız Şikayetim Var'ın yeni bölümünde de değerlendireceğiz.

Bu arada dip not olarak belirtelim. Videoda tüm yorumları okuyamasak da markaya tarafımıza gelen tüm yorumları ileteceğimizi belirtelim.  Yukarıda  belirttiğimiz üzere yorumlardaki tek şartımız, düzgün bir üsluba sahip olması. Dolayısıyla küfür ve hakaret içermemesi.

Peki siz n11'in hizmetlerinden memnun musunuz? Marka ürün yelpazesi fiyat ve müşteri hizmetleri konusunda sizi tatmin edebiliyor mu? Yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyoruz.