Güncel

Netflix Games, League of Legends spinoff'unu bünyesine kattı!

Netflix Games, League of Legends spinoff oyununu bünyesine ekledi. Yayın akışı devi oyunlar konusunda da iddialı olduğunu gösteriyor. İşte detaylar.

Netflix Games, League of Legends spinoff'unu bünyesine kattı!

Netflix Games, Riot'un en yeni League of Legends yan ürünü de dahil olmak üzere, küçük ama istikrarlı bir şekilde büyüyen mobil oyun serisine iki yeni oyun eklediğini duyurdu. Bugünden itibaren kullanıcılar, Netflix aboneliği ile Android ve iOS cihazlarda Dungeon Dwarves ve Hextech Mayhem oynayabilir.

Hyper Hippo tarafından geliştirilen Dungeon Dwarves sevilen oyunlar arasında yer alıyor. Yeraltındaki evlerini yavaş yavaş geri almak için duvarları ve canavarları döven beş cüceden oluşan bir temasa sahip oyun artık Netflix Games bünyesinde olacak.

Netflix Games, League of Legends spinoff'unu bünyesine kattı!

netflix

Oyunlardan en dikkat çekici olanı, Riot Games'in League of Legends karakterlerini ve yerel ayarlarını içeren bir oyun olan Hextech Mayhem. Choice Provisions tarafından geliştirilen Hextech Mayhem, Riot Games'in League of Legends evreninde geçen daha küçük, bağımsız oyunlar sunan yayın kolu Riot Forge tarafından yayınlandı. Hextech Mayhem zaten konsollarda ve PC'de piyasaya sürüldü, ancak Netflix'e özel olarak mobil cihazlarda sunulacağı duyurulduğunda oyuncular tarafından büyük ilgi topladı. Bu gelişme akış hizmeti için şimdiye kadarki en büyük oyun lansmanı olarak karşımıza çıkıyor.

Hextech Mayhem'in eklenmesi, Netflix'in yalnızca sıradan mobil oyuncular için değil, aynı zamanda ciddi oyuncular için de rekabet ortamı yaratmak istediğinin sinyallerini veriyor. Netflix'in esasen Riot tarafından yayınlanan bir oyuna özel bir platform sunması büyük bir mesele. Hem Dungeon Dwarves hem de Hextech Mayhem, iOS ve Android'de ücretsiz, reklamsız ve yalnızca Netflix aboneliği ile oynanabilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.