Güncel

Netflix popüler dizisi için müjdeyi verdi!

Netflix, Robert Downy Jr.'ın yapımcılığını üstlendiği aile macerası DC dizisi Sweet Tooth'a ikinci sezon onayını verdi. Bu yeni sezonda izleyicileri neler bekliyor? İşte yapımın ikinci serisi hakkında bildiklerimiz.

Netflix popüler dizisi için müjdeyi verdi!

Jeff Lemire'in çizgi romanına dayanan Jim Mickle tarafından geliştirilen bu ilgi çekici macera bilindiği üzere ,4 Haziran 2021'de Netflix platformunda yayınlanmıştı. Yayınlandığı tarihten itibaren popüler listesinden hiç düşmeyen dizi ilk sezonunun yayınlandığı tarihten 2 ay sonra yeni serisi için onayını aldı.

Dizinin baş yapımcısı Jim Mickle, “Dünyanın dört bir yanındaki insanların geyik çocuğumuza nasıl aşık olduğunu deneyimlemek aynı derecede heyecan verici ve iç açıcıydı” dedi. “Netflix ile işbirliğimizi sürdürmek ve Gus ve arkadaşlarını olağanüstü yolculuklarında takip etmeye devam etmek için daha heyecanlı olamazdık.” İfadelerini kullanarak yeni sezon için ilk tüyoları verdi.

Netflix popüler dizisi için müjdeyi verdi!

Seri, “The Great Crumble”ın dünyayı alt üst etmesinden ve yarı insan yarı hayvan olarak doğan bebeklerin ortaya çıkmasının nedenlerinin araştırılmasını konu alıyor. Dizide, ortaya çıkan bu yeni tür melez bebeklerin, virüsün nedeni mi yoksa sonucu mu olduğundan emin olamayan birçok insana korkunç geliyor. Hikaye burada başlıyor ve babasıyla birlikte uzak bir yerde yaşayan yarı insan yarı geyik Gus adındaki genç bir çocuğa odaklanıyor. Gus (Christian Convery), tenha bir orman evinde on yıl güvenli bir şekilde yaşadıktan sonra, beklenmedik bir şekilde Jepperd (Nonso Anozie) adında başıboş yalnız bir gezginle arkadaş olur. Gus’un hikayesi Jepperd ile arkadaşlığı ile başlar ve birlikte yaşadıkları maceraları konu alır.

Sweet Tooth'un başrollerinde Nonso Anozie, Christian Convery, Adeel Akhtar ve Stefania LaVie Owen var.

Yorumlar
Ahmet
Çocukları netfilix yapımlarından kesinlikle uzak tutun önce yetişkin olarak kendiniz izleyin sebebini anlarsınız . Tüm yapımları abartılı erotik
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.