Güncel

Netflix yeni filmi için kolları sıvadı!

Yayın akışı devi Netflix oyun uyarlaması filmler ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. İşte şirketin yeni projesi.

Netflix yeni filmi için kolları sıvadı!

Yayın akışı devleri arasında rekabet çok ciddi boyutlara erişmiş durumda. Bu kapsamda en popüler yayın akışı platformlarından biri olan Netflix yeni filmi için müjdeli haberi verdi. Şirket, BioShock serisine dayanan bir canlı aksiyon filmi için 2K ve Take-Two Interactive ile çalıştığını duyurdu.

Proje, artık bir yazar ve yönetmene sahip olduğu için ileriye doğru önemli bir adım atılmış oldu. Michael Green (Logan, Blade Runner 2049 ve American Gods) senaryo görevlerini üstlenirken, Francis Lawrence yönetmen koltuğunu sıcak tutacak.

Netflix yeni filmi için kolları sıvadı!

Lawrence, I Am Legend ile birlikte beş Açlık Oyunları filminin dördünü ve Apple TV+ dizisi See'nin bazı bölümlerini yönetmesiyle biliniyor. Şu anda The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes de çekiliyor, bu yüzden BioShock filmi için yakın zamanda bir fragman beklemek doğru olmayacaktır. Ancak senarist ve yönetmen olarak emin ellerde olduğumuz söylenebilir.

Film aslında ilk oyunun bir uyarlaması olacak gibi görünüyor. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.