Güncel

Öğretmen ve öğrenciler tek platformda buluşuyor!

Kullanıcılarına uzaktan öğrenimin tüm avantajlarını sunan Gouru, farklı bölgelerden insanlara en iyi eğitime ulaşma imkânı vererek eğitimde fırsat eşitliğini de getiriyor.


iOS ve Android cihazlar için geliştirilen Gouru ile kullanıcılar, okul eğitiminden müzik ve spora, yabancı dilden sanat ve bilgisayara, toplam altı ana kategori altında özel ders veren öğretmenlere diledikleri her yerden ulaşma fırsatı buluyor.

Temel teknolojik araç gereçlerin gelişimi ile birlikte uzaktan öğrenim teknolojileri de büyük bir hızla gelişiyor. Online veya yüz yüze özel ders almak ve vermek isteyenleri tek bir platformda buluşturan Gouru uygulaması, sunduğu özelliklerle geleneksel eğitime güçlü bir alternatif olarak öne çıkıyor.

App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz indirilebilen, Gouru’da özel dersler sadece okul dersleri ile sınırlı da değil. Kullanıcılar okul derslerinin yanı sıra müzik, spor, yabancı dil, sanat, bilgisayar olmak üzere toplam altı ana kategori altında piyanodan yogaya, programlama dillerinden aşçılığa kadar uzanan toplam 37 alt kategorideki dersler ile diledikleri tüm özel derslere ulaşabiliyor.

Günümüzde özellikle önemi daha da artan uzaktan öğrenimin sağladığı tüm avantajları kullanıcılarına sunan uygulama sayesinde farklı bölgelerden insanlar en iyi eğitime ulaşma imkânından da faydalanabiliyor. Eğitimde fiziksel sınırları ortadan kaldıran Gouru, öğrencilerin öğretmenlerin takviminden kendilerine uygun gün ve saati seçerek diledikleri yerde ve zamanda özel ders almalarını sağlıyor. Öğrenciler bulundukları harita üzerinden konum seçerek istedikleri yerde kendilerine en yakın öğretmenleri hızla bulabiliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.