Güncel

Okullar açıldı! Tost makinesi satışları patladı

Yüz yüze eğitimin birinci sınıflar için başladı. Tost makinesi ve katı meyve sıkacağı gibi aletlerin satışları patladı. İşte detaylar.

Okullar açıldı! Tost makinesi satışları patladı

Okulların tamamen açılmasına sayılı günler kaldı. Aileler okul dönemi çocuklarını kahvaltı yapmadan okula göndermek istemiyor. Durum böyle olunca ebeveynler tost makineleri ile katı meyve sıkacaklarına talebi artırdı. Bazı markalar tost makinelerine olan artışı görünce bu yönde kampanyalar yapmaya bile başladılar.

Okullar birinci sınıflar için başladı. Uzun bir karantina döneminin ardından yeniden kapılarını açan okullara adımını atacak öğrencileri yoğun bir eğitim dönemi bekliyor. Salgının olduğu bu dönemde aileler çocuklarını sağlıklı kahvaltı etmeden okula göndermek istemiyor. Durum böyle olunca son dönemlerde kahvaltı için tost makineleri ve katı meyve sıkacaklarına talep oldukça arttı.

Tost makinesi ve katı meyve sıkacağı alet isatışları patladı

Türkiye'nin en çok tercih edilen perakendecisi MediaMartk'ın raporlarına göre ebeveynler en çok 4-6 dilim kadar kapasite sunan tost makinelerini tercih ediyor. Otomatik kapanan ve ayarlanabilir olan cihazlar hayatı kolaylaştırması açısından öneriliyor. MediaMarkt mağazalarında ve mediamarkt.com.tr’de tost makineleri 129 liradan başlıyor. Eklenen ızgara özellikleriyle birlikte ürünler 2 bin 300 liraya kadar çıkabiliyor.  

Parçaları yıkanabilir olsun

Katı meyve sıkacaklarında ise öne çıkan özelliklerin başında parçalarının yıkanabilir olması ile damlatmama özelliği geliyor. Bunun yanı sıra 800-1000 watt arası güce sahip olan katı meyve sıkacakları da ideal bir kullanım sunuyor. MediaMarkt mağazalarında ve mediamarkt.com.tr’de katı meyve sıkacakları 249 liradan başlıyor 2 bin liraya kadar çıkıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.