Güncel

One UI 4.1 ile tüm Galaxy S22 kamera özellikleri ayağınıza gelecek!

Samsung, yeni tanıttığı S-Pen'li Galaxy S22 ailesinin bazı kamera özelliklerini One UI 4.1 ile diğer cihazlara da sunacak. Diğer cihazlarında bu özelliklere kavuşuyor olması kullanıcılar açısından iyi haber olarak görülüyor. Detaylar bu haberimizde.

One UI 4.1 ile tüm Galaxy S22 kamera özellikleri ayağınıza gelecek!

Kamera değişikliklerini ve güncellemelerini detaylandırmaktan sorumlu bir Samsung Community moderatörü, One UI 4.1 güncellemesiyle eski cihazlara gelecek Galaxy S22 kamera özelliklerinin listesini açıkladı. Daha da iyisi, moderatör One UI 4.1'in bugün kullanıma sunulmasını bekliyor, ancak modun aynı anda herkese hemen ulaşamayacağını, aşamalı olarak sunulacağını hatırlatıyor.

Galaxy S22 kamera özellikleri One UI 4.1 ile cihazlara sunulacak

Samsung S22 Kamerası

Samsung bu güncelleme ile, gece portre özelliği, evcil hayvan tanıma, aydınlatma konumu düzenleme, telefoto portre modu, Yönetmen Görünümü ve daha temiz bir kamera kullanıcı arayüzü gibi bazı kamera özelliklerini getirecek.

Bu kamera özellikleri, One UI 4.1 alan önceki her Galaxy amiral gemisine gelmeyecek ve özellikler şu şekilde bazı cihazlar için paylaşılacak:

  • Gece portre işlevleri: Galaxy S21, S20, Note 20, Z Fold 2, Z Fold 3, Z Flip 5G ve Z Flip 3.
  • Evcil hayvan tanıma: Galaxy S21, S21 FE, S20 FE, Note 20, Z Fold 2, Z Fold 3, Z Flip 5G ve Z Flip 3.
  • Aydınlatma konumu düzenleme işlevleri: Galaxy S21, Galaxy S21 FE, Galaxy S20 FE, Galaxy Z Fold 2, Galaxy Z Fold 3, Galaxy Z Flip 5G, Galaxy Z Flip 3.
  • Telefoto portre videosu: Galaxy S21, Galaxy S21 FE, Galaxy Z Fold 3.
  • İyileştirilmiş Yönetmen Görüşü: Galaxy S21, Galaxy Z Flip 3, Galaxy Z Fold 3.
  • Snapchat entegrasyonu: Galaxy S21.

Son gönderide tam olarak bahsedilmese de Galaxy S Plus ve Ultra modellerinin de temel varyantlarla birlikte alabileceğini varsayıyoruz.

Expert RAW daha fazla cihaza geliyor

Geçen yıl Galaxy S21 Ultra için Expert RAW özelliği piyasaya sürülmüştü ve Samsung, bu yeni profesyonel kamera uygulamasının bu yıl başka Galaxy cihazlarına sunulacağına dair kullanıcılarına söz verdi.

Galaxy S22, kutudan çıktığında Expert RAW özelliği ile piyasaya çıktı. Şimdi Samsung, uygulamayı Galaxy S20 Ultra, Galaxy Z Fold 2 ve Galaxy Z Fold 3'e getireceğini bir kez daha doğruladı. Samsung kesin bir lansman tarihi açıklamasada şirket bu cihazlar için uygulamayı 2022'nin ilk yarısında yayınlamayı hedefliyor.

One UI 4.1'e gelince, güncellemenin en kısa zamanda dağıtılmaya başlayacağını umuyoruz ve aynı şekilde, daha fazlasını öğrenir öğrenmez sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Dağıtımın ilk etapta Güney Kore ile sınırlı olabileceğini ve daha sonra diğer bölgelerin alacağını unutmayın.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.