Oppo daha hızlısını yapana kadar en hızlı şarj bu!

Oppo'nun en son teknolojilerini sergilediği ''Inno Day 2020'' etkinliğinin 17 Kasım tarihinde gerçekleşmesi bekleniyor.

Oppo daha hızlısını yapana kadar en hızlı şarj bu!

Oppo, 17 Kasım Salı günü ''Geleceğe Adım Atın'' temasıyla Çin'in Shenzhen şehrinde gerçekleştireceği ve tüm dünyanın online olarak takip edebileceği ''Inno Day 2020'' etkinliğinde yeni ürünlerini tanıtacak.

Oppo, bu etkinliği mobil alandaki en son gelişmelerini göstermek için gerçekleştiriyor.

Oppo yeni teknolojilerini tanıtmaya hazırlanıyor!

Oppo ilk Inno Day etkinliği 2019 yılında gerçekleştirmişti. Oppo Inno Day geleceğin teknolojilerinin paylaşıldığı bir etkinlik olmasıyla dikkat çekiyor. Geçen yıl yapılan etkinlikte Oppo, AR kulaklığını ve 5G yönlendiricisi tanıtmıştı.

17 Kasım'da gerçekleşmesi beklenen etkinlikteyse sızıntılara göre, şarj alanındaki gelişmelerin yanı sıra içe doğru katlanan bir akıllı telefon prototipinin ve ikinci nesil ekran içi selfie kamerasının tanıtılması yapılması bekleniyor. Oppo'nun 85 ile 135 mm arasında odak uzaklığına gidebilen 32 MP periskop kamerasını sergileyeceği düşünülüyor. 

Oppo daha hızlısını yapana kadar en hızlı şarj bu! - Resim : 1

İlk olarak Ağustos ayında tanıtılan kamera, 3.3x ile 5.2x arası optik yakınlaştırma ve 11x'e kadar hibrit değişken yakınlaştırma teknoloji ile duyuruldu. Dijital yakınlaştırmada ise 100x'in üzerinde büyütme oranı olması bekleniyor.

Şarj teknolojisi kısmında ise, Oppo'nun 125 W kablolu ve 65 W kablosuz şarj geliştirmelerinin görülmesi bekleniyor. Piyasada satılan telefonlarda bu geliştirmeleri ne zaman göreceğimize dair henüz bir bilgi yok. Ancak bu durumun 17 Kasım'da yapılacak etkinlikte netlik kazanacağını düşünüyoruz.