Güncel

Pepsi Twitter üzerinden ücretsiz müzik yayını ile geliyor!

Dünyanın en ünlü markalarından Pepsi şimdi Twitter'da müzik keyfi ile karşımıza çıkıyor!

Pepsi Twitter üzerinden ücretsiz müzik yayını ile geliyor!

Tüm dünyada milyonlarca kişinin tercihi, cola denildiği zaman akla gelen ilk şirketlerden birisi olan Pepsi Twitter üzerinden yepyeni bir projeyle karşımıza çıkıyor.

Çarşamba günü Pepsi ilginç bir duyuruda bulundu. Bu zamana kadar alışık olmadığımız tarzda gelen bu duyurunun içeriğine baktığımızda 1 yıllık bir partnerlik anlaşması ile, Pepsi, Twitter üzerinden müzik yayını yapmaya başlayacağı yazıyordu. Ücretsiz bir müzik keyfi ile Pepsi, tüketicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor!

1338410602_pep1.jpg

Live for Now Music adı verilen girişim, Pepsi’nin Live for Now adlı global girişiminin bir uzantısı. Live for Now Music girişimi ile Pepsi her çarşamba, o hafta Twitter’da popüler olan sanatçılardan bedava müzik, müzik videoları, röportajlar ve konserler gibi içerikler paylaşacak. Ayrıca, @pepsi takipçilerine, Amazon MP3 marketten ücretsiz içerik sunacak, tabii tweetlerinizde PepsiMusicNOW hashtagini kullanırsanız. Tabii konserler ve diğer etkinliklerin duyuruları da bu 140 karakterle sınırlı platform üzerinden paylaşılacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.