Güncel

Philip Morris Sabancı, Teknoser'i tercih etti

Philip Morris Sabancı, Saha Operasyonlarını Teknoser ile Daha Verimli Yönetiyor

Philip Morris Sabancı, Teknoser'i tercih etti

Yeni vizyonu ve katma değerli sistem bütünleştirici kimliği ile sahanın her alanında kurumlara uçtan uca hizmet ve çözümler sunmakta olan Teknoser, Philip Morris Sabancı'nın Türkiye genelindeki tüm ekipleri ve distribütörleri tarafından kullanılan araç setlerinin kurulum, bakım-destek süreçlerinin saha operasyonlarını üstlendi.

1334579956_teknoser.jpg

Çözüm ortağının, yaygın, yerinde, hızlı ve yüksek kalitede saha servis hizmeti verebilmesine, hizmetinin çağrı merkezi ve saha destek birimleri ile desteklenebilmesine çok önem veren Philip Morris Sabancı, 100'den fazla distribütör lokasyonunda ve merkezlerinde kullanılacak olan araç setlerinin temini, kurulumu ve bakım-onarım hizmetlerinde Teknoser'i tercih etti.

Teknoser'in saha operasyonları konusundaki deneyimleri,  Türkiye'nin 65 noktasında  bulunan teknik merkezlerinin sağladığı yaygın servis ağı, deneyimli kadrosu ve bu alandaki saha hakimiyeti, Philip Morris'in saha operasyonları için aradığı hizmeti sunabilen kuruluş olmasını sağladı.

Philip Morris Sabancı için yapılan analiz çalışmalarına göre ihtiyaca özel tasarlanan çok sayıdaki araç setlerinin ilk pilot kurulumu, Aralık 2011'de gerçekleştirildi ve Ocak 2012'de asıl proje hayata geçirildi. Teknoser'in bu alandaki 20 yılı aşkın bilgi ve deneyimi ile saha operasyonları ekibinin özverili çalışmaları sonucunda, proje 2.5 ay gibi kısa bir sürede, yüksek müşteri memnuniyeti sağlanarak başarıyla tamamlandı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.