Güncel

Philips 65PUS9809 hem 4K çözünürlüğü hem de Android platformunu birlikte sunuyor!

Philips 65PUS9809 hem Android işletim sistemini hemde 4K çözünürlüğü birlikte sunuyor

Philips 65PUS9809 hem 4K çözünürlüğü hem de Android platformunu birlikte sunuyor!

4K çözünürlük aslında 4096X3112 piksele karşılık gelmektedir ama televizyon standarlarında bu çözünürlük 1080x2=2160 piksel olduğu için yatay düzlemde de bir miktar düşerek Quad Full High Definition (QFHD) olarak bilnen 3840X2160 piksel standart oluşturulmuştur. 4K televizyonlar son dönemde bazı kampanyalar dahilinde 3999TL'ye varan fiyatlarla satılmaktadır. Bizde sizlere geleceğin standardı olan 4K çözünürlüklü yeni bir televizyonu tanıtmak istiyoruz. 

Philips 65PUS9809 4K televizyonu ile TV izleme deneyimini daha da zenginleşiyor. Google™ tarafından onaylanan Google™ Play Store erişimi ve mevcut Philips Smart TV özellikleri; çok çeşitli içerik, oyun, uygulama ve hizmetlere erişim sağlıyor. Ayrıca, Philips 65PUS9809 UHD en üst düzeyde görüntü kalitesi de sunuyor. Philips 65PUS9809 2014’ün üçüncü çeyreğinden itibaren Avrupa, Rusya ve Türkiye’de satışa sunulacağı Philips tarafından dile getirilmektedir.

Philips 65PUS9809, Android işletim sistemiyle birlikte sunuluyor. Google tarafından da onaylanan bu özellik, Google Play Store üzerindeki tüm uygulama, hizmet ve içeriğe erişim imkanı sağlayarak Smart TV deneyimini çok ciddi derecede geliştiriyor. Bu noktada ise şu soru açığa çıkmaktadır. Google Play Store 2K çözünürlüğe bile destek veremezken 4K çözünürlükte nasıl görünecek açıkçası bu büyük bir soru işasreti gibi görünüyor. Özellikle oyunların ekranın sadece bir kısmında mı görüneceği yoksa televizyonun işlemcisi sayesinde 1080p oyunlar yada uygulamalar 4K görünebilecek mi bunu bekleyip göreceğiz.

1405417117_9800frontcroplandv11.jpg

Tüm içeriğin UHD kalitesine yükseltilmesi

164cm (65 inç) Philips UHD TV, Ultra HD çözünürlüklü görüntü performansına sahip. Perfect Pixel Ultra HD, muazzam derinlik ve kontrasta sahip keskin detaylı görüntüler sunmak için resim kalitesini dijital olarak
ayarlayarak optimize ediyor. Televizyon, UHD olmayan içerikleri adeta Ultra HD çözünürlükle çekilmiş gibi detaylı, net ve keskin şekilde görüntülemek için Philips’in yükseltme çözümü Ultra Çözünürlüğe de sahip.

En son karartma teknolojisi ile en yüksek kontrast

Bright Pro özelliği, kontrastı standart LED arkadan aydınlatma teknolojisinin sunabildiğinden iki kat daha iyi bir ışık çıkışına yükseltebiliyor. İster gündüz isterse akşam koşullarında; daha net parlaklık, derin, kadife gibi siyahlar ve üstün kontrasta sahip, gerçek yaşamı aratmayan görüntüler sunuyor.

Ödüllü Micro Dimming Premium ise en derin siyahları ve en parlak beyazları sunmak üzere kontrastı daha da optimize ediyor. Her bir resmi doğru şekilde analiz ederek 144 segmente ayrılmış doğrudan LED arkadan aydınlatmayı da buna uygun şekilde ayarlıyor.

Dört taraflı Ambilight ile tamamlanan şık tasarım

Philips 65PUS9809, 164 cm (65 inç) ekranını çevreleyen çok ince bir antrasit renkli metal çerçeveye sahip. Özel tasarımı ile hemen göze çarpan ‘edge’ ayaklar üzerinde duruyor. Televizyonun çok şık tasarımı,
TV’nin arkasındaki duvara bir ışık huzmesi yansıtan dört yönlü Ambilight ile tamamlanıyor.

Muhteşem ses için kablosuz subwoofer ve özenle tasarlanan hoparlörler

Philips 9800 serisi TV, en üst düzey televizyon deneyimini sunmak için güçlü surround ses heyecanını sağlamak üzere kaliteli akustik iyileştirme özelliği ile de donatıldı. Düzgün şekilde gözden uzağa yerleştirilebilen kablosuz subwoofer canlı, doğal ve dopdolu bir ses sunuyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.