Güncel

POCO F3, Ocak 2022 yamasını alıyor!

POCO F3 modeline aylık güncellemeleri sunmaya başladı. Ocak ayı güncellemesinin detaylarına yakından bakıyoruz.

POCO F3, Ocak 2022 yamasını alıyor!

Xiaomi, Ocak 2022 güvenlik yamasını POCO F3 için yayınlamaya başladı. Güncelleme şu anda Endonezya'da dağıtılırken, diğer pazarların önümüzdeki günlerde alması bu güncellemeyi alması bekleniyor. Değişiklik günlüğünde sistemin güvenliğini ve kararlılığını artırmanın üzerinde durulurken başka herhangi bir değişiklik içermiyor.

POCO F3 için yazılım güncellemesi, V12.5.8.0 RKHIDXM yapı numarası ile tanımlanıyor ve Android 11 tabanlıdır. Güncellemeyi yüklemek için kullanıcıların yaklaşık 3,2 GB'lik paketi indirmesi gerekli.

POCO F3 güncelleme alıyor

Endonezya ROM'una ait bir POCO F3 kullanıcısıysanız, Ocak 2022 güvenlik düzeltme ekiyle ilgili bir bildirim alabilirsiniz. Henüz almadıysanız, Ayarlar>> Yazılım güncellemesine gidip tıklayarak yeni güncellemeyi kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, aşağıdaki bağlantı aracılığıyla, dosyayı manuel olarak flaş edebilirsiniz.

Flaş yapmayı bilen kullanıcılarımızın aşağıdaki orijinal dosya bağlantısıyla dosyaları Recovery modda telefonlarına yükleyebilirler. Flaş yapmayı henüz bilmeyenler için ise teknolojioku.com adresinde nasıl yapılacağına dair tarafımızdan hazırlanan içeriklere bakabilirler.

POCO F3 – Endonezya Stabil V12.5.8.0 RKHIDXM

 

DEĞİŞİM GÜNLÜĞÜ:

(Sistem)

  • Android Güvenlik Yaması Ocak 2022'ye güncellendi. Artan sistem güvenliği.

Poco F3, 120Hz yenileme hızı + HDR10+ ile 6.67 inç AMOLED ekrana sahip. 33W hızlı kablolu şarjı, 6GB veya 8GB RAM varyantını ve 256 GB'a kadar UFS 3.1'i destekleyen bir Snapdragon 870 SoC işlemci ile gelirken, 4520 mAh çıkarılabilir olmayan pil ile cihaza güç veriyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.