Güncel

POCO X3 GT sonunda büyük güncellemelere kavuşuyor!

Xiaomi POCO X3 GT, firmanın ülkemizde çok satılan bir modeli olarak dikkat çekmişti. Hem performansı hem de fiyatıyla oldukça çok satan bu cihaz nihayetinde büyük sanılan güncellemelere kavuşuyor.

POCO X3 GT sonunda büyük güncellemelere kavuşuyor!

POCO'nun sevilen modeli X3 GT için sevindiren gelişmeler yaşanıyor. Büyük güncellemeleri almaya başlayan cihaz yakında küresel olarak güncellenebilir. Detayları sizler için paylaşıyoruz.

POCO, Endonezya'da POCO X3 GT için Android 12 tabanlı MIUI 13 güncellemesini yayınlamaya başladı. Güncelleme şu anda yalnızca pilot test kullanıcısı için mevcut görünüyor. Şu anlık tüm kullanıcıların güncellemeye erişmesine izin verilmiyor.

POCO X3 GT beklenen 2 büyük güncellemeye kavuşuyor

POCO X3 GT sonunda büyük güncellemelere kavuşuyor! - Resim : 1

Kullanıcıların merakla beklediği güncellemeler POCO X3 GT modeline de geliyor. Bu güncellemeler test edilip sorun bulunmadığı takdirde tüm kullanıcılar için yayınlanacak. Endonezya'da olması bizleri doğrudan ilgilendirmiyor ancak o bölgede güncellemelerin test edilmesi demek diğer pazarlara da güncellemenin gönderileceği anlamına geliyor.

Değişiklik günlüğüne göre, güncellemeye baktığımızda bazı yeni özellikler cihaza ekleniyor. Yeni tasarlanan ve ülkemizdeki diğer ROM'lara gönderilmeyen Widget sistemi ekleniyor.

Chopin kod adlı POCO X3 GT için yazılım güncellemesi V13.0.1.0 SKPIDXM donanım yazılımı numarası ile tanımlanır. Güncellemenizin OTA'dan gelmesini beklemek istemiyorsanız, yaklaşık 3,2 GB'lık güncelleme paketini indirebilirsiniz.

Endonezya ROM'a sahip bir POCO X3 GT kullanıcısıysanız, en son MIUI 13 güncellemesi hakkında bir bildirim alabilirsiniz. Henüz almadıysanız, Ayarlar>> Yazılım güncellemesine gidip yeni güncellemeyi kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, riski size ait olmak üzere aşağıdaki bağlantı aracılığıyla dosyayı manuel olarak flaş edebilirsiniz.

POCO X3 GT – Endonezya Kararlı V13.0.1.0 SKPIDXM

Değişiklik günlüğü:

[Sistem]

  • Android 12 tabanlı kararlı MIUI
  • Android Güvenlik Yaması Şubat 2022'ye güncellendi. Artan sistem güvenliği.

[Daha fazla özellik ve iyileştirme]

  • Yeni: Uygulamalar, doğrudan kenar çubuğundan kayan pencereler olarak açılabilir
  • Optimizasyon: Telefon, Saat ve Hava Durumu için gelişmiş erişilebilirlik desteği
  • Optimizasyon: Zihin haritası düğümleri artık daha kullanışlı ve sezgisel
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.