Güncel

Redmi Note 10 Pro için iki büyük güncelleme geldi! Detaylar ve indirme linkleri!

Redmi Note 10 Pro için Android 12 ve MIUI 13 güncellemesi daha fazla bölge için dağıtıma gönderiliyor. İndirme linklerini de paylaşan Xiaomi, yakında güncellemeleri OTA üzerinden gönderecek.

Redmi Note 10 Pro için iki büyük güncelleme geldi! Detaylar ve indirme linkleri!

Redmi Note 10 Pro, Tayvan ve Endonezya'da Android 12 tabanlı MIUI 13 güncellemesini almaya başladı. Önümüzdeki günlerde daha fazla pazarın güncellemeyi alması bekleniyor.

Değişiklik günlüğüne göre güncelleme, uygulama desteği, "Kristalleştirme" süper duvar kağıtları ile yeni bir widget sistemi eklerken, uygulamaları doğrudan kenar çubuğundan kayan pencereler olarak açabilen kenar çubuğu ekliyor. Ayrıca, genel kararlılığı da optimize ediyor ve zihin haritası düğümlerini artık daha kullanışlı ve sezgisel hale getiriyor. (Şarjı hızlı tüketiyor!)

Redmi Note 10 güncellemesi Endonezya'da V13.0.1.0 SKFIDXM donanım yazılımı numarasıyla, Tayvan kullanıcıları içinse V13.0.1.0 SKFTWXM yapı numarası ile geliyor. En son sürümü yüklemek için kullanıcıların yaklaşık 3,2 GB'lık yazılım paketini yüklemeleri gerekiyor.

Redmi Note 10 Pro – Endonezya Kararlı V13.0.1.0 SKFIDXM

Redmi Note 10 Pro – Tayvan Kararlı V13.0.1.0 SKFTWXM

DEĞİŞİKLİK GÜNLÜĞÜ

(MIUI 13)

Yeni: "Kristalleştirme" süper duvar kağıtları
Yeni: Uygulama destekli yeni bir widget ekosistemi
Optimizasyon: İyileştirilmiş genel kararlılık

(Sistem)

Android 12 tabanlı kararlı MIUI 13
Şubat 2022'ye Güncellenmiş Android Güvenlik Yaması. Artan sistem güvenliği.

(Duvar kâğıdı)

Yeni: "Kristalleşme" süper duvar kağıtları

(Daha fazla özellik ve iyileştirme)

Yeni: Uygulamalar doğrudan kenar çubuğundan kayan pencereler olarak açılabilir
Optimizasyon: Telefon, Saat ve Hava Durumu
Optimizasyonu için gelişmiş erişilebilirlik desteği: Zihin haritası düğümleri artık daha kullanışlı ve sezgisel.

Avrupa Bölgesi için güncelleme detayları

Xiaomi, Avrupa'da Redmi Note 10 Pro'ya Android 12 tabanlı MIUI 13 kararlı güncellemesini sunmaya başladı. Güncelleme şu anda pilot test kullanıcıları için yayınlanıyor, genel kullanıma sunulması birkaç hafta sonra olacak.

Değişiklik günlüğü, sistem güvenliğini ve kararlılığını artırmanın dışında herhangi bir değişiklikten bahsetmiyor, ancak yüz doğrulama koruması, günlük hayatta sizi korumak için gizlilik filigranı işlevleri, tam bağlantılı elektrik koruma işlevi gibi MIUI 13'ün birçok yeni özelliği ile gelecek. Güncelleme arama, saat, hava durumu ve tema erişilebilirlik modlarını optimize ederek telekom sahtekarlığından koruma sağlıyor.

Redmi Note 10 Pro için bu güncellemenin yapı numarası V13.0.3.0 SKFEUXM'dir ve kullanıcıların yaklaşık 3 GB'lık yazılım paketini yüklemeleri gerekli.

Redmi Note 10 Pro (EEA) – İndirme Bağlantısı

DEĞİŞİKLİK GÜNLÜĞÜ

[Diğer]

  • Optimize edilmiş sistem performansı
  • Geliştirilmiş sistem güvenliği ve kararlılığı

Xiaomi, Android 12 tabanlı MIUI 13 kararlı güncellemesini Redmi Note 10 ve Redmi Note 10 Pro için küresel olarak yayınlamaya başladı. Güncelleme şu anda pilot test kullanıcıları için kullanıma sunuluyor.

Redmi Note 10 güncellemesi V13.0.3.0 SKGMIXM yapı numarasıyla gelirken Redmi Note 10 ProV13.0.2.0 SKFMIXM yapı numarasıyla tanımlanır ve Android 12 tabanlıdır.

Redmi Note 10 (Küresel) – İndirme Bağlantısı

Redmi Note 10 Pro (Küresel) – İndirme Bağlantısı

DEĞİŞİKLİK GÜNLÜĞÜ

[Diğer]

  • Optimize edilmiş sistem performansı
  • Geliştirilmiş sistem güvenliği ve kararlılığı
Yorumlar
ercü
Güncelleme bana da geldi fakat 3 gündür indiremiyorum sürekli hata veriyor... telefonum note 10 pro.
Cevapla
Bledi senla
Hind sürümü ne zaman gelir acaba bilginiz var mı
Cevapla
Zafer Açıkgöz
Bende redmi note 10 pro kullanıyorum Android 12 tabanlı MIUI 13 güncellemesi geldi ben telefonu şarja taktım geri gitti bende bi yerden MIUI 13.0.4.0 SKFMIXM kararlı rom yükledim bı değişiklik yok aslında öyle kayda değer kuru gürültü yapılıyor her zamanki gibi
Cevapla
ercü
nasıl rom atılıyor.nasıl yükleyecem ben bu 13 ü
L Yılmaz
5 para etmez bir telefon
Cevapla
Ertan
Neyini begenmedin ki
Polat alemdar
Benim telde note 10 pro bugün geldi, normalde güncelleme yok yazıyordu 2 veya 3 kere tıklayınca yeni güncelleme yazdı sizde deneyin belki olur (global sürüm)
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.