Güncel

Redmi Note 11 Pro'nun özel sürümü sınırlı sayıda geliyor! [Video]

Dün gerçekleşen Redmi lasnmanında Lu Weibing özel sürüm Redmi Note 11 telefonunu tanıttı. Telefonda dünyada ilk defa kullanılan bir tasarım teknolojisi yer alıyor.

Redmi Note 11 Pro'nun özel sürümü sınırlı sayıda geliyor! [Video]

Redmi dün büyük bir lansman gerçekleştirdi ve yeni Note 11 ailesini tanıttı. Lansmanda bir de paskalya yumurtası yer almıştı. Daha çok bazı oyunlarda yer alan paskalya yumurtası oyunda bazı özel özellikleri kullanıcılara sunabiliyordu. Bu bazen bir özellik bazende bir ekipman olabiliyordu.

İşte lasnmanda da buna benzeyen bir gelişme yaşandı ve yeni serinin daha özel sürümü dünyaya tanıtıldı. Telefonda ilkler yer alıyor. Tasarımsal açıdan çok hoş görünen cihaza gelin yakından bakalım.

Redmi Note 11 Pro YIBO Tasarımlı Sınırlı Üretim ile geliyor

Note 11 serisine ek olarak bu basın toplantısında bir de paskalya yumurtası vardı. Lansmanın sonunda, Lu Weibing, yan güç düğmesine eklenen sarı bir logo ile süslenmiş çizgilere sahip, dünyanın ilk holografik levitasyon işlemi olan Note 11 YIBO Design Limited Edition'ı sahneye getirdi.

Resmi tanıtıma göre, 18cm²'lik alanda, 110.000 mikron düzeyinde Redmi Logosunun, 110.000'e karşılık gelen mikro-lens aracılığıyla ve en sonunda 150 kez büyütülerek, gövdeye 7 mm'nin üzerinde bir yüksekliğe doğru birleştiğini ve üç boyutlu, sanki bir 3D havaya yükselme hissi sunduğunu söyledi.

Cihazda ayrıca boyutlu Redmi Logosu ve Wang Yibo'nun imzası var. Fiyat, telefonun sadece 8GB + 256GB versiyonu için 2699 yuan fiyatla, yaklaşık 400 yuan normal versiyonundan daha pahalı şekilde 11 Kasım'da satışa sunulacak.

Kısaca Wang Yibo kimdir?

Çinli bir aktör olan Yibo, dansçı, şarkıcı, rapçi, TV sunucusu ve profesyonel bir motosiklet yarışçısı. Kendisi 2014 yılında Güney Koreli-Çinli bir erkek grubu olan Uniq'in bir üyesi olarak yükseliş yaptı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.