Redmi Note 11'in kutu açılışı sızdırıldı! (Video)

Redmi Note 11 serisinin tanıtımına sayılı günler kala kutu açılış videosu sızdırıldı. Detayları aktarıyoruz.

Redmi Note 11'in kutu açılışı sızdırıldı! (Video)

Yeni nesil Xiaomi orta sınıf cep telefonları sadece birkaç gün içinde lansman ile birlikte tanıtılacak. Bu yeni Redmi Note 11 serisi, Çin'de ve daha sonra İspanya veya Latin Amerika gibi pazarlarda sunulacak. Bugün YouTube'a bu telefonun Redmi Note 11'in kutudan tamamen çıkarıldığını gösteren kutu açılış videosu sızdırıldıVideoda nihai tasarımına göz atabilir, ana özellikleri hakkında bilgi edinebilir ve kutudan neler çıktığına göz atabilirsiniz.

Redmi Note 11 Tasarımı

Redmi Note 11'in kutu açılışı sızdırıldı! (Video) - Resim : 1

Yeni nesil telefon, önde birkaç değişiklikle geliyor ve arka tarafında ise çok değişikliği barındırıyor. Arka tarafda en dikkat çekici şey, yeni fotoğraf modülü ve saf iPhone 13 stiline uygun düz çerçeveler oluyor. Xiaomi, yeni cihazlarının tasarımını biraz farklılaştırmak istedi ve piyasada bu tür çerçevelere sahip çok fazla model olmadığı için de başarılı oldu diyebiliriz.

Ön tarafın tasarımı oldukça basit, üstte kamera için bir delik ve inceltilmiş çerçeveler var. Alt çerçeve diğerlerinden daha kalın, bunun gibi orta sınıf cihazlarda bu tasarım oldukça yaygın.

Kutu açma videosuna baktığımızda telefonun, dahili şarj aleti ile birlikte geldiğini görüyoruz. Şarj etmek için bir kablo ve aynı zamanda bir basit silikon kılıfda kutudan çıkıyor. Örneğin, çoğu üst düzey Samsung ve Apple telefonlarına baktığımızda kutu içerdiğinden daha fazlasını sunabiliyor Xiaomi.

Seri hakkında tüm ayrıntıları özellikleri ve fiyatları öğrenebilmek için 28 Ekim gününe kadar beklemek zorunda kalacağız. Bu tarihte Xiaomi Çin'de iki yeni ürün sunacak. Batı pazarlarına satışların ne zaman başlayacağını şuan için bilmiyoruz. Gelişmeleri yakından görmek isterseniz bizleri takip etmeyi unutmayın.