Redmi Note 12 hakkında Lu Weibing'den açıklama!

Redmi Note 11 yeni tanıtıldı ancak firmanın CEO'sunun durmaya niyeti yok görünüyor. Redmi Note 11 serisi ile yakalanan satışlar firmayı yeni model yapmaya itiyor.

Redmi Note 12 hakkında Lu Weibing'den açıklama!

Bu yıl Redmi, Note serisinde iki modeli aynı sene içerisinde piyasaya sürmüştü. Şirket, bu yıl Redmi Note 10 ve Redmi Note 11 serisini tanıttı. Gelecekte Redmi, yılda iki Note serisi nesli ortaya çıkararak sürüm modelini sürdürecek.

Note 10 serisi Mart ayında gelirken, Redmi Note 11 serisi yaklaşık iki hafta önce piyasaya sürüldü. En yeni Note serisinde Redmi Note 11, Redmi Note 11 Pro ve Redmi Note 11 Pro+ olmak üzere üç model bulunuyor. Bu seri o kadar popüler ki 1 milyon satış rakamına ulaşması sadece iki hafta sürdü. Şirket ise şimdiden gelecekteki Note ürünleri için öneriler üzerinde çalışıyor. Bir sonraki Note sürümü muhtemelen Redmi Note 12 serisi olacak.

Redmi Note 12 hakkında Lu Weibing'den açıklama! - Resim : 1

Lu Weibing Redmi Note 12 hakkında önerileri alıyor

Bugün Redmi markasının genel müdürü Lu Weibing, Note 10 ve Note 11'in satışlarını kontrol ettiğini ve her iki nesil ürünün de iyi sattığını söyledi. Kullanıcıların bu telefonlar için ihtiyaçlarına göre seçim yapabileceğini söylüyor.

Lu Weibing daha sonra Redmi Hayranlarına sordu…

”Gelecekteki Note ürünleri için herhangi bir öneriniz var mı?”. Bir Mi Fan üyesi, “Snapdragon 870” mesajı bıraktı ve bu yorum incelemenin en üstüne çıktı. Ancak Lu Weibing, Snapdragon 870'in Note serisi için olmadığını iddia ediyor. Ona göre K serisi bu çipi kullanıyor. Bu cevap, Redmi Note 12 serisinin bu çipi kullanmayacağı anlamına geliyor.

Snapdragon 870, güçlü performans ve mükemmel güç tüketimini birleştiren çok popüler bir çip. Hem Redmi hem de Xiaomi ürünleri bu çipi, özellikle Redmi K40 standart versiyonu, Xiaomi Mi 10S vb. telefonlarda kullanıyor. Raporlara göre, yıl sonundan önce Snapdragon 870'li iki Xiaomi / Redmi modeli piyasaya sürülecek.