Güncel

Redmi Note 9 Pro, Android 11 ile MIUI 12.5 Enhanced güncellemesine kavuşuyor!

Redmi Note 9 Pro bir bölge için daha Android 11 ve MIUI 12.5 Enhanced güncellemesini alıyor. Bölgelerini arttıran firma güncelleme vermeye devam ediyor.

Redmi Note 9 Pro, Android 11 ile MIUI 12.5 Enhanced güncellemesine kavuşuyor!

Redmi Note 9 Pro, Tayvan'da Android 11 ile MIUI 12.5 Enhanced Edition'ı almaya başladı. Güncelleme ayrıca sistem güvenliğini ve kararlılığını artırmak için Şubat 2022 güvenlik yamasını da içeriyor.

Güncelleme, temel olarak, cihazınızın sorunsuz bir deneyim sunmasını ve kararlılığı geliştirmesini sağlayan Odaklanmış algoritmalar, Sıvı depolama, Atomize bellek ve Akıllı denge olmak üzere dört bileşen ekliyor.

Redmi Note 9 Pro Android 11'e kavuşuyor

Redmi Note 9 Pro için bu güncellemenin yapı numarası V12.5.1.0 RJZTWXM'dir ve kullanıcılar yaklaşık 2,7 GB'lık paketi aşağıdaki orjinal bağlantı aracılığıyla yükleyebilirler. Sizlerin de ROM sürümü Tayvan'a aitse güncellemeyi Recovery modunda kurabilirsiiniz.

Redmi Note 9 Pro – Tayvan Kararlı V12.5.1.0 RJZTWXM

Değişiklik günlüğü:

(MIUI12.5 Geliştirilmiş)

  • Hızlı performans. Yükler arasında daha fazla ömür.
  • Odaklanmış algoritmalar: Yeni algoritmalarımız, sistem kaynaklarını belirli sahnelere göre dinamik olarak tahsis ederek tüm modellerde sorunsuz bir deneyim sağlar.
  • Atomize bellek: Ultra-ince bellek yönetim mekanizması, RAM kullanımını daha verimli hale getirecektir.
  • Sıvı depolama: Yeni hassas depolama mekanizmaları, sisteminizi zaman geçtikçe canlı ve duyarlı tutacaktır.
  • Akıllı denge: Temel sistem iyileştirmeleri, cihazınızın amiral gemisi donanım özelliklerinden en iyi şekilde yararlanmasını sağlar.

(Sistem)

  • Android 11 tabanlı kararlı MIUI 12.5 Enhanced
  • Android Güvenlik Yaması Şubat 2022'ye güncellendi. Artan sistem güvenliği.
Yorumlar
Kamran Zeynalov
Selam. Redmi note 9 pro bu zaman kadar MIUI 12.5 Enhaced şimdimi yayımlaniyor??. Allah Allah nerdese MIUI 13 güncenlenmsi bitiyor gibi olack. Redmi note 9 pro için şimdi geliyor MIUI 12.5 Enhaced.
Cevapla
Kamil
Tamam Tayvan için bu kadar geç yayınlamış olabilirler de burası ne Tayvan ne de bu güncelleme yeni değil zaten. Türkiye için MIUI 13 ne zaman sen ondan haber et.
Cevapla
Maha
Çok geride kalmişsin 12.5 gunjallanmasi çoktan geldi,
Cevapla
Seymur
Hayir benim telefonum global versiyon hala 12.0.3 şoyle android 10
Tr
Yalnız Tayvan diyor okurken biraz dikkat edin :)
Cevapla
abo
konum ayarlarından değiştirince oluyor
Salih
Xiaomi redmi 9 64 GB kullanıyorum bir ay önce tekrar güncelleme aldı mıuı 12.5.4 .mıuı 13 ne zaman gelecek android 12 ne zaman gelecek.xiaomiden hiç memnun değilim.arka kamerası 13 megapiksel ön kamera 8 megapiksel.telefonu yenilemeye çalışsam bi dünya para Allah sonumuzu hayır etsin
Cevapla
Melih
Arka kamerası 48 megapiksel knk ama bende memnun değilim 3 aydır bir güncelleme getirmediler. Ayriyetten ertelenmiş galiba bizim telefon
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.