Redmi uygun fiyatlı yeni modelini 2023 yılında piyasaya sunacak!

Xiaomi çatısı altında üretimine devam eden Redmi uygun fiyatlı yeni bir model sunmayı planlıyor. Uygun fiyatıyla dikkat çekmesi beklenen modelin detaylarına bu haberimizden ulaşabilirsiniz.

Redmi uygun fiyatlı yeni modelini 2023 yılında piyasaya sunacak!

Redmi Note serisinin hayranları, yeni gelecek olan orta sınıf mükemmel fiyat/performans cihazıyla genişlemeye devam edecek. Xiaomi'nin yakında piyasaya çıkması beklenen cihazı fiyatı ve donanımıyla çok konuşulacak olan Redmi Note 11 Pro 2023 olacak.

Redmi Note 11 2023 Uygun fiyatıyla dikkat çekecek

IMEI veri tabanına K6A etiketiyle Xiaomi tarafından yeni bir model eklendi. Geçen yılki K6 etiketi Redmi Note 10 Pro serisinde kullanılmıştı. Bu nedenle yeni gelecek cihazın uygun fiyatlı ve performans olarak iyi olması bekleniyor.

IMEI veri tabanında listelenen 2209116AG model numarası cihaz hakkında biraz ipucu veriyor. Verilen ilk bilgilere göre akıllı telefon, en geç bu yılın sonunda erken tarihlerde piyasaya sürülecek gibi görünüyor. Son "G-(Global)" harfinden yola çıkarak, bu özel modelin küresel pazara da sunulacağını varsayabiliriz.

Xiaomi fiyat-performans modeli yeni modeliyle çok konuşulacak!

Modelin özellikleri hakkında henüz net ve kesin bilgi yok ancak sızıntı, modelin Redmi Note 10 Pro ile büyük bir benzerlik göstermesi bekleniyor. Bir önceki nesil sınıfındaki üstün özellikleri ve uygun fiyatıyla büyük beğeni toplamıştı.

Yeni gelmesi beklenen Redmi Note 11 2023 modelinin yüksek kaliteli bir kamera kurulumuyla (108 MPx ana kamera, 8 MPx geniş ekran ve 5 MPx makro kamera) gerçekten iyi çekimler yapması bekleniyor. Bildiğiniz gibi ülkemizde de satılan Redmi Note 11 serisinin 108 megapiksellik kameraları bir önceki nesle göre çok eleştiri almıştı. 2023 model cihazın ayrıca 6.67 inç'lik 120 Hz yenileme hızına sahip Amoled bir ekranla gelmesi beklenenler arasında.

Redmi Note 10 serisinde 33W hızlı şarj ve 5.020 mAh büyük bir pil sunulmuştu. İşlemci olarak Qualcomm Snapdragon 732G ile gelen bu seri çok sevilmişti. Yeni gelecek modelin işlemcide değişikliğe gitmesi bekleniyor.

Yeni gelecek olan Redmi Note 11 Pro 2023 modeli böylece orta sınıfta 300 €'ya (5.537 ₺) yakın bir fiyatla çok ilginç bir seçim olabilir. Redmi trendlere bağlı kalmayı seçerse, yeni Note 11 Pro 2023 en çok satan modellerden biri olabilir.