Güncel

Renault'tan covid aşısı olanlara büyük fırsat

Renault iki doz aşısını olmuş vatandaşlar için bir kampanya sunuyor. İşte detaylar

Renault'tan covid aşısı olanlara büyük fırsat

Renault, en az 2 doz COVID-19 aşısı olan müşterilerine özel +1 yıl garanti tutarı kadar indirim hediye ediyor. Renault, COVID-19 salgınına karşı aşı seferberliğine yeni kampanyasıyla katkı sağlıyor.

Covid-19 hayatımıza girdiğinden beri araba sektörü de dahil olmak üzere çoğu sektörde fiyatlar normal seviyelerde değil. Durum böyle olunca Renault araç kullananları ilgilendiren bir kampanya duyurdu.

Renault'tan covid aşısı olanlara büyük fırsat

Renault'tan covid aşısı olanlara büyük fırsat - Resim : 1

Renault’nun tüm araç modellerinde geçerli olan kampanya kapsamında, en az 2 doz COVID-19 aşısı olan müşterilere özel, +1 yıl garanti (Maxxi Warranty) ürününün satın alınması durumunda araç fiyatında 1.000 TL indirim sunuluyor. Salgın döneminde aşılanma sürecini desteklemeyi hedefleyen özel kampanya, Eylül sonuna kadar Renault yetkili satıcılarında tüketicileri bekliyor.

Araç fiyatlarındaki artışı göz önünde bulundurursak her türlü kampanya, kullanıcılara kolaylık sağlayacaktır. Renault da bu kapsamda kullanıcılarına özel bir kampanya duyurdu. Buna göre iki doz aşısını olan vatandaşlar Eylül sonuna kadar 1000 TL net indirim kampanyasından yararlanabilecek. 

ÖTV indiriminin ardından gelen aşı indirimi kullanıcıların biraz daha rahat nefes almasına yardımcı olacaktır. Tek şart, ruhsat sahibinin aşıyı olan kişinin kendisi olması. Bunun dışında Renault bayiliklerinde söz konusu kampanyadan Eylül sonuna kadar yararlanabilirsiniz.

Yorumlar
Döner ayran
dalga geçer gibi indirim
Cevapla
Döner ayran
az çok az
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.