Güncel

Revolut, 15 milyon kullanıcılı bankacılık uygulamasına sessizce Shiba Inu'yu ekliyor!

Bankacılık hizmetleri sunan bir İngiliz finansal teknoloji şirketi olan Revolut'un, 15 milyon kullanıcılı bankacılık uygulamasına sessizce Shiba Inu'yu eklediği ortaya çıktı.

Revolut, 15 milyon kullanıcılı bankacılık uygulamasına sessizce Shiba Inu'yu ekliyor!

Bankacılık hizmetleri sunan bir İngiliz finansal teknoloji şirketi olan Revolut, bankacılık uygulamasına merkezi olmayan meme token Shiba Inu'yu (SHIB) sessizce ekledikten sonra kripto para varlıklarını genişletiyor gibi görünüyor.

Revolut, 15 milyon kullanıcılı bankacılık uygulamasına sessizce Shiba Inu'yu ekliyor!

Revolut'un bünyesinde yer alan ve 15 milyondan fazla kullanıcısı olan fintech şirketi, kullanıcıların ticaret platformunda Shiba Inu Coin satın almasına olanak tanıyan bir işlevi uygulamaya almış görünüyor.

Revolut'un resmi Twitter tanıtıcısının kapak resmini değiştirmesi Shiba topluluğunda ilk kez merak uyandırdı. Kapak fotoğrafında Shiba Inu Dog, bir dizüstü bilgisayarın önündeki bir ofis koltuğunda oturuyor. Arka planda duvarda yazılı bir slogan, "Asla Yerleşme" yazıyor.

Revolut tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmadı

Revolut ayrıca 2 Şubat'ta bir Shiba Inu Köpeğinin Baş Görevlisi olarak çalıştığı bir alay videosu yayınlamış olsa da, merkezi Londra'da bulunan şirket henüz herhangi resmi bir açıklamada bulunmadı.

Kanıtlar göz önünde bulundurulduğunda, Revolut App'in ticaret platformuna Shiba Inu jetonunu eklediği sonucuna varmak mantıklı. Ancak, resmi olarak duyurulması için neden bir karar alınmadığı belirsizliğini koruyor.

Bu içeriği hazırladığımız sıralarda, SHIB toplam piyasa değerine göre 14. sırada ve CoinMarketCap istatistiklerine göre gün içinde %5,64 ve geçen hafta %5,61 düşüşle 0,00002938 $'dan işlem görüyor.

Shiba Inu 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Madeni paranın piyasa değeri, 29 Ekim'de ulaştığı 41 milyar dolardan çok uzakta, 16,1 milyar dolara düşmüş durumda.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.