Robops Boston Dynamics Jagger ile dans etti!

Boston Dynamics, Robops Spot ile yeni bir dans videosu yayınladı. Bu kez, diğer iki robotla birlikte Rolling Stones grubunun "Start Me Up" parçasına eşlik ettiler.

Robops Boston Dynamics Jagger ile dans etti!

40 yıl önce The Rolling Stones ikonik albümleri Tattoo You ile çıkış yaptılar. 40.yılında kutlamalara yardımcı olmak için Boston Dynamics robotları onlara eşlik etti.

Beni çalıştırın! Boston Dynamic'in Spot robotu, Mick Jagger'ın The Rolling Stones'un klasik 1981 müzik videosundaki ikonik dans hareketlerini mükemmel bir şekilde taklit ediyor.

Videonun adı sembolik olarak Spot Me Up idi ve 8 saat boyunca video 180 binden fazla izlenme aldı.

Boston Dynamics ve Rock and Roll!

Robops Boston Dynamics Jagger ile dans etti! - Resim : 1

Dünyanın en büyük Rock and Roll grubu, dünyanın en büyük robot köpeğiyle eşleşti ve gösteri başladı. Boston Dynamics'in ürpertici sevimli Spot'u, Rolling Stones'un 1981 hiti Start Me Up eşliğinde ve en iyi Jagger benzeri hareketler ile dansına başladı.

Videoda Spot'un 80'lerin en havalı parçasında öndeki Mick Jagger'ın dansını ve şarkısını taklit ettiği görülüyor. Bu tek başına belki de oldukça dikkat çekmeyebilirdi, ancak videonun devamında grubun tüm Spot personeli grup olarak parçaya eşlik ediyor ve ortaya harika bir bütünlük çıkıyor. Grup hep beraber Rock and Roll şarkısını seslendiriyor.

Şarkı ve diğer üç Spot ile birlikte spot dudak senkronizasyonları, diğer grup üyeleri Keith Richards, Ronnie Wood ve Charlie Watts'ın hareketlerini mükemmel taklit ediyor.

Boston Dynamics, Ford'daki bir fabrika katında ve BP için petrol kulesi denetimine yardımcı olmak da dahil olmak üzere dünya çapında birçok bölgede çeşitli görevlerde faaliyet gösteriyor.

Boston Dynamics'in robotlarını müzik eşliğinde dans etme görüntülerini izlemek eğlenceli olsa da, danslar makineleri daha sert, daha esnek ve istikrarlı hale getiriyor.