Güncel

Samsung Akıllı TV'lere iTunes ve Airplay desteği geliyor!

Samsung'un Akıllı TV modellerinde iTunes ve AirPlay 2 desteği vermeye başlayacağını duyurdu. İşte detaylar!


Samsung Electronics, bu ilkbahardan itibaren 2019 model Samsung Akıllı TV’lerde iTunes Film ve TV Programları ile Apple AirPlay 2 desteği sunacağını duyurdu.

2018 model Samsung Akıllı TV’ler ise yazılım güncellemesiyle bu desteğe kavuşacak. Yeni bir iTunes Film ve TV Programı uygulaması, ilk olarak 100’den fazla ülkede yalnızca Samsung Akıllı TV’ler için çıkacak. Samsung Akıllı TV’ler dünya genelinde 190 ülkede AirPlay 2 desteği vermeye başlayacak.

Samsung Akıllı TV’lerdeki yeni iTunes Film ve TV Programı uygulaması ile Samsung müşterileri sahip oldukları iTunes arşivine erişebilecek ve 4K HDR film seçeneğine sahip iTunes Store’daki yüz binlerce film ve TV programı arasından istediklerini satın alabilecek veya kiralayabilecek.

Samsung Akıllı TV'lere iTunes ve Airplay desteği geliyor!

iTunes Film ve TV Programı uygulaması; Bütünleşik Rehber, Yeni Bixby ve Arama gibi Samsung Akıllı TV servisleri ile uyumlu bir deneyim sunacak. Samsung müşterileri, AirPlay 2 desteği sayesinde Apple cihazlarındaki videoları, fotoğrafları, müzikleri, podcast’leri ve daha fazlasını zahmetsizce doğrudan Samsung Akıllı TV’lerinde oynatabilecek.

Destek sunacak modeller arasında QLED 4K ve 8K TV’ler, yaşam tarzına yönelik The Frame ve Serif ile diğer Samsung UHD ve HD modelleri yer alıyor. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.